Wskazówki dotyczące zakupu Modafinilu w Polsce 2024

Modafinil 200 mg

Czy czujesz się senny w dzień powszedni w środku tygodnia pracy lub nauki? Nie możesz się czegoś nauczyć, zapamiętać ważnych informacji i musisz się ciągle zmuszać, żeby iść do przodu? Do tego dochodzi myśl, że trzeba się wyrwać z sennego i apatycznego stanu, ale jak?

Potrzebujesz super skutecznego środka pobudzającego umysł – Modafinilu. Jest również znany jako inteligentna pigułka.

Lek zapewnia żywość umysłu i koncentrację uwagi. To terminowo wysyłane prezentacje i raporty, doskonale zdane egzaminy i udane zawody sportowe.

Jest to skuteczny lek, który pomaga studentom, sportowcom, biznesmenom, księgowym i wszystkim, którzy chcą uzyskać moc jasnego umysłu i wigoru umysłu.

Wystarczy tylko trochę czasu na przeczytanie rekomendacji i zakup, a już masz swojego wiernego pomocnika w kieszeni!

kup teraz

Kim jesteśmy?

dla tych, którzy chcą kupić wysokiej jakości Modafinil. Jesteśmy przedstawicielem sieci aptek internetowych, które dostarczają leki w Europie już od ponad 15 lat! Nasz zespół stara się udzielić pełnej informacji o sprzedawanym produkcie. Teksty na naszych stronach internetowych są pisane przez praktyków z różnych dziedzin medycyny, takich jak psychologia czy dietetyka.

Nasza strona została stworzona po to, aby Modafinil mógł być tanio kupiony przez KAŻDEGO Europejczyka!

Życzymy Wam wysokiej wydajności i wysokich osiągnięć w Waszym rzemiośle. Mamy ogromną nadzieję, że dołączą Państwo do grona stałych klientów naszej apteki!

Jak kupić Modafinil w Polsce?

Kup Modafinil w Polsce wygodnie w opakowaniach pod nazwami handlowymi Provigil, Modalert, Modvigil i najlepiej jest zamówić online z apteki internetowej, bez recepty.

Gdzie kupić Modafinil online?

provigil 100 mg

Na stronie euro-modafinil.com możesz zamówić Provigil online za pomocą kilku kliknięć.

Cena w naszej aptece internetowej będzie zdecydowanie niższa niż w zwykłych aptekach, ponieważ nie wydajemy pieniędzy na wynajem lokalu i kupujemy leki od bardziej przystępnych cenowo producentów. Jakość leku będzie na poziomie, który spełnia wszystkie ustalone standardy produkcji leków.

Jeśli już się zdecydowałeś, wiesz, jakiej dawki potrzebujesz i jesteś gotowy do dokonania zakupu – możesz kupić Modafinil online na naszej stronie internetowej euro-modafinil.com.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaką dawkę leku potrzebujesz, ile kosztuje Provigil, zalecenia, jak go wziąć i inne informacje – to powinieneś przeczytać naszą recenzję.

Po pierwsze, chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii dotyczących zamówień online na naszej stronie internetowej.

Bezpieczeństwo zakupów na naszej stronie internetowej

ssp

Ochrona Twoich danych, szybka dostawa Modafinilu, anonimowe opakowanie, wysoka jakość leku – wszystko to, co nasza apteka internetowa może dać swoim klientom.

Bezpieczeństwo Państwa pobytu na naszej stronie internetowej zapewnia specjalny protokół komunikacyjny – SSL. Głównym zadaniem tego protokołu jest ochrona danych osobowych naszych gości on-line, takich jak karty kredytowe, loginy i hasła. Wypełniając formularz zamówienia w naszej aptece internetowej nie muszą się Państwo obawiać, że dane osobowe mogą trafić w ręce oszustów.

Twoje zamówienie jest realizowane w ciągu 24 godzin od jego złożenia.

Nasi menedżerowie online zapewniają z kolei prywatność realizacji zamówień online, anonimowość opakowania i wysyłkę za pobraniem w możliwie najkrótszym czasie. Za szybkość dostarczenia przesyłki odpowiadają sprawdzone i rzetelne firmy kurierskie działające na terenie całej Polski.

Porównanie cen w aptekach

Ceny leków różnią się w zależności od apteki. Ceny Modafinilu zależą od dawki tabletek i liczby tabletek w opakowaniu.

Średnia cena za Modafinil 200 mg w aptece internetowej wynosi około 1 € (3,54 PLN) za tabletkę w opakowaniu 360 tabletek i 1,50 € (6,81 PLN) za opakowanie 30 tabletek.

Średnia cena za tabletkę 100 mg wynosi 1,4 euro (6,35 PLN) za opakowanie zawierające 30 tabletek i 0,70 centa za opakowanie zawierające 360 tabletek.

Średnia cena za tabletkę (pod różnymi nazwami handlowymi) w zwykłych aptekach będzie o 40-60% wyższa.

Nasza apteka zapewnia elastyczny system zniżek i demokratyczne ceny dla każdego portfela.

Znajdziesz Modafinil w tych cenach:

DawkowanieOpakowanie (sztuki)
Cena
200 mg30 tabletek do 360 tabletek
od 43,30 EUR (196,47 PLN) do 259,78 EUR (1 178,73 PLN)
100 mg30 tabletek do 360 tabletekod 40,34 € (183,04 PLN) do 242,06 € (1 098,32 PLN)
kup teraz

Czy mogę kupić Modafinil bez recepty?

Tak. Nasza apteka internetowa nie wymaga recepty na Modafinil, ale będziesz potrzebował recepty w swojej zwykłej aptece.

Kto może przepisać Modafinil?

Aby otrzymać receptę, należy udać się do neurologa.

Skąd mam wiedzieć, czy przed zastosowaniem leku muszę zgłosić się do neurologa?

Jeśli od dłuższego czasu odczuwasz uporczywe bóle głowy, senność, apatię, zwiększoną drażliwość itp. zaleca się wizytę u neurologa. Lekarz zbada Państwa stan zdrowia i dobierze odpowiednią terapię. Może to obejmować Modafinil.

Badania pokazują, że 80% osób zażywających ten lek jest zdrowych i dlatego mogą oni kupić Modafinil bez recepty i zażywać go bez obaw. Jednakże, instrukcje użytkowania powinny być dokładnie przestudiowane przed podjęciem go.

Jeśli podjąłeś decyzję, aby kupić Modafinil online w rozsądnej cenie, anonimowo i szybko, to trzeba zrozumieć, co to jest lek, który ma wszystkie właściwości nootropowe.

Co to są nootropiki?

Leki nootropowe są wielkim osiągnięciem medycyny, które wpłynęło na wiele sfer życia. Leki z tej grupy farmakologicznej mają szerokie spektrum działania. Mogą być stosowane zarówno przez osoby zdrowe w celu zwiększenia aktywności mózgu w warunkach stresu psycho-emocjonalnego, jak i przez pacjentów z rozpoznanymi chorobami ośrodkowego układu nerwowego.

Nootropiki są w stanie wpływać na wyższe funkcje psychiczne człowieka – percepcję, wyobraźnię, pamięć, myślenie i mowę, jednocześnie nie stymulując ich, a jedynie aktywując.

Jak działają nootropiki?

Nootropiki wpływają na proces metaboliczny w komórkach ośrodkowego układu nerwowego. W ten sposób poprawia się dopływ krwi do mózgu, co z kolei prowadzi do stymulacji jego aktywności. Osoba biorąca lek nootropowy ma znaczny wzrost koncentracji i pamięci, wzrost zdolności uczenia się, wigoru i jasności świadomości.

Stworzyliśmy listę 7 najlepszych nootropików dla Ciebie.

Jakie leki nootropowe są dostępne

Najbardziej znanym nootropowym, który jest protoplastą wszystkich środków nootropowych jest piracetam. Istnieje wiele preparatów na jego wzór, w skład których wchodzi sam piracetam lub inne substancje aktywne o podobnej zasadzie działania.

Nootropiki są dostępne pod różnymi nazwami handlowymi. Najbardziej znanym z nich jest Nootropil. Lek zawiera aktywny składnik piracetam i pomaga aktywować funkcje mózgu, jak również poprawić ogólne samopoczucie pacjenta.

Do popularnych leków nootropowych warto przypisać i Phenibut (nazwy handlowe Noofen, Anvifen, Phenibut). Lek ten ma nie tylko funkcje nootropowe, ale także ma łagodne zdolności uspokajające. Lek jest aktywnie stosowany w leczeniu bezsenności, bezdechu sennego, depresji i innych zaburzeń układu nerwowego. You może być zainteresowany w: 5 nootropics na dobry sen.

Piracetam jest również częścią wielu leków łączonych. Jeden z najbardziej znanych leków kombinowanych, Fezam, zawiera połączenie piracetamu i cinnarizine i ma na celu poprawę mózgowego przepływu krwi i funkcji poznawczych mózgu.

Nootropiki i środki psychostymulujące

Nootropiki, nie będąc stymulantami, znajdują się we wspólnej grupie farmakologicznej z psychostymulantami. Wśród nich znajduje się popularny lek Adderall. Lek ten jest połączony i należy do środków pobudzających ośrodkowy układ nerwowy. Lek wykazuje dobre wyniki jako środek poprawiający koncentrację, a także w leczeniu ADHD (zespół deficytu uwagi i nadpobudliwości psychoruchowej). Między innymi, istnieją dowody na to, że Adderall jest używany jako doping sportowy.

Możesz kupić Adderall w Polsce pod marką Adderall, Adderall XR, Mydayis, itp.

Co to jest Modafinil

Modafinil, jest lekiem analeptycznym, który ma wszystkie najlepsze właściwości leku nootropowego. Tabletki te poprawiają pamięć, koncentrację, dają poczucie stuprocentowej aktywności mózgu i poprawiają ogólną jakość życia.

Modafinil jest stosowany zarówno przez osoby w pełni zdrowe, jak i przez pacjentów cierpiących na różne choroby.

Do której klasy leków należy Modafinil

Lek należy do klasy analeptyków, do których należy m.in. kofeina. Analeptyki to substancje, które aktywnie stymulują neuroprzekaźniki odpowiedzialne za czuwanie i wydajność.

Modafinil można jednak śmiało nazwać lekiem uniwersalnym, gdyż posiada on wszystkie właściwości substancji nootropowej, która doskonale poprawia funkcje poznawcze, w tym przetwarzanie i przyswajanie wiedzy itp.

Mechanizm działania

Po wprowadzeniu do organizmu, aktywny składnik Modafinil zaczyna oddziaływać z biologicznie aktywnymi substancjami chemicznymi neuroprzekaźnikami (neurotransmiterami). Substancje te są elementami krytycznymi, które przenoszą impulsy elektrochemiczne z komórek nerwowych, jak również impulsy z neuronów do tkanek mięśniowych. Modafinil zwiększa potencjał neuroprzekaźników, gdyż aktywność tych substancji wpływa na nasz stan zdrowia. Im bardziej aktywne są neuroprzekaźniki, tym bardziej energiczni i czujni się czujemy.

Oprócz “przyjaźni” z neuroprzekaźnikami, Modafinil ma stymulujący wpływ na krążenie tlenu w układzie krwionośnym, co ma natychmiastowy pozytywny wpływ na ogólny ton organizmu.

Co się stanie po zażyciu tabletki Modafinilu

Metabolizm stymulowany przez substancję czynną pozwala organizmowi poczuć przypływ wigoru i siły. Osoba, która zażyła Modafinil przestaje odczuwać senność i ospałość, dostaje możliwość pełnego wykorzystania wszystkich możliwości organizmu.

Ile czasu potrzeba, aby lek zaczął działać

Około godziny po zażyciu leku odczuwalne jest ogólne zwiększenie napięcia ciała. Dwie godziny po spożyciu, jest szczyt aktywności mózgowej i fizycznej i trwa, średnio, 4 do 6 godzin. Dlatego modafinil powinien być przyjmowany na 2-3 godziny przed pracą, egzaminami lub zawodami.

Po tym czasie działanie leku zaczyna słabnąć, ale jego umiarkowane efekty są odczuwalne przez długi czas.

Czas działania leku Modafinil wynosi od 16 do 22 godzin po przyjęciu tabletki.

Należy zaznaczyć, że każdy organizm ludzki jest niepowtarzalny. Dlatego czas działania, jak również szczyt aktywności leku we krwi jest ściśle indywidualny i może odbiegać od danych średnich.

Bezpieczeństwo przyjęcia

Bezpieczeństwo przyjmowania leku Modafinil jest odpowiedzialnością użytkownika, który musi dokładnie przestrzegać instrukcji podczas jego przyjmowania.

Modafinil jest bezpieczny, jeśli przestrzega się wszystkich zasad dotyczących dawkowania leku i jego interakcji z innymi substancjami.
W małych dawkach lek może być przyjmowany przez długi czas bez szkody dla zdrowia. Najlepiej jednak przyjmować go 2-4 razy w tygodniu.

W razie potrzeby można również przyjąć pojedynczą dawkę. Mówimy o jednej lub dwóch tabletkach w dawce nie przekraczającej dziennej.

Główną zasadą podczas podawania Modafinilu jest obserwacja samopoczucia i natychmiastowe zaprzestanie przyjmowania tabletek Modafinilu w przypadku najmniejszych nieprawidłowości.

Informacje o tym, jak wybrać dawkę, można znaleźć w naszym materiale kilka akapitów niżej.

Ponadto, dostarczamy informacji na temat przeciwwskazań i skutków ubocznych tabletek, a informacje te powinny być zawsze badane przed podjęciem leku, ponieważ jest to o swoje bezpieczeństwo.

Marki Modafinilu

Modafinil jest aktywnym składnikiem i jest zawarty w wielu preparatach pod różnymi nazwami handlowymi od różnych producentów.

Leki różnią się postacią tabletek lub kapsułek oraz wyglądem opakowania: pudełko z blisterami lub butelka (buteleczka) z tabletkami.

W składzie leków znajduje się substancja czynna Modafinil, a także substancje pomocnicze, które odpowiadają za otoczkę tabletek i ich formowanie.

Wśród leków z tej grupy na uwagę zasługuje Provigil (Cephalon Inc., USA) oraz Provigil/Modafinil producenta TEVA FARMA, Belgia.

Na rynku istnieją znaki towarowe Modalert (SunPharma; Indie), Modavigil (Teva Pharma New Zealand Ltd; Nowa Zelandia), Modiodal (Cephalon) i wiele innych.

Wszystkie powyższe leki są pełnymi analogami o takim samym mechanizmie działania i wskazaniach do stosowania.

Prezentacja

Preparaty zawierające substancję czynną modafinil występują w postaci tabletek lub kapsułek o różnych dawkach i są pakowane w różnych konfiguracjach i z różną liczbą tabletek.

Dawka tabletek Modafinilu wynosi zazwyczaj 100 mg na tabletkę lub 200 mg na tabletkę.

Modafinil jest najczęściej dostępny w postaci białych, podłużnych tabletek z paskiem rozdzielającym, który pomaga podzielić jedną dawkę na dwie części, jeśli jest to pożądane.

Lek może być pakowany w tekturowe pudełko wypełnione blisterami zawierającymi 30 lub więcej tabletek w opakowaniu.

Alternatywnie, lek może być pakowany w plastikową butelkę z zakrętką, zawierającą od 30 do 360 tabletek.

Historia stworzenia

Początkowo modafinil został opracowany w celu zwalczania narkolepsji, schorzenia neurologicznego, które powoduje nieustanną senność w ciągu dnia, a także innych zaburzeń, takich jak bezdech senny.

W miarę upływu czasu lekarze zauważyli, że lek pozwalał im nie tylko czuć się przytomnymi, ale także uzyskać jasną świadomość i wyraźny odbiór informacji.

Te cechy nie mogły pozostać niezauważone i lek stał się szeroko znany i popularny na całym świecie.

Zalety

Jedną z najważniejszych zalet Modafinilu jest to, że nie jest uzależniający, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Modafinil jest dobrze tolerowany, rozsądnie wyceniony i ma wysoki odsetek pozytywnych opinii w Internecie.

Porównanie Modafinilu z innymi nootropikami

Nootropil

Modafinil i Nootropil są nieco podobne w swoich efektach, mających na celu stymulację funkcji mózgu. Nootropil nie ma jednak działania analeptycznego (pobudzającego) na układ nerwowy, więc nie ratuje przed sennością.

Armodafinil

Modafinil ma dwie odmiany: modafinil i armodafinil. Armodafinil jest silniejszą odmianą modafinilu i ma bardziej intensywne działanie.

Armodafinil jest lepiej przystosowany do jednorazowego użycia przed wydarzeniem, które wymaga najwyższego poziomu koncentracji i siły.
Dla długotrwałego stosowania i utrzymania ciała w formie walki, Modafinil jest lepiej nadaje się, ponieważ jest to mniej intensywny produkt.

Armodafinil można znaleźć w Republice Czeskiej na stronach internetowych aptek internetowych pod różnymi nazwami handlowymi, w tym Nuvigil (USA; Ukraina); Artvigil, Indie (przez HAB Pharma); Modavital, Salwador (Farmaceutica INHOSPI (przez Laboratorios Marceli).

Ritalin

Ritalin jest lekiem zawierającym substancję czynną metylofenidat. Metylofenidat jest środkiem pobudzającym ośrodkowy układ nerwowy i ma podobne działanie do modafinilu i jest stosowany w leczeniu narkolepsji, a także w walce ze zwiększonym zmęczeniem i sennością Modafinil jest preferowanym lekiem, ponieważ po jego podaniu zgłasza się mniej działań niepożądanych niż po zażyciu Ritalinu.

Jednak Ritalin jest popularny i można kupić Ritalin online w Republice Czeskiej pod następującymi nazwami handlowymi: Ritaline, Concerta, Concerta LP, itp.

Adderall

Adderall, o którym pisaliśmy wyżej, jest lekiem nootropowym o uniwersalnym działaniu. Lek łagodzi zmęczenie, zwiększa zakres uwagi i sprawia, że czujesz się pobudzony i silny.

W przeciwieństwie do Modafinilu, lek ten jest bardziej uzależniający i nie jest zalecany do długotrwałego stosowania.

Przyjmowanie modafinilu przez studentów

Modafinil jest wskazany dla studentów, ponieważ Modafinil zapewnia długotrwały efekt pobudzenia (do 22 godzin), dostarcza motywacji do działania i pozwala odczuć, że praca lub nauka jest bardziej wydajna. Zwiększona koncentracja i wydajność jest dokładnie to, co nowoczesny student potrzebuje i z pomocą nootropic jest możliwe, aby uzyskać doskonałe wyniki.

Wskazania do stosowania

Modafinil jest lekiem, który zwiększa funkcje poznawcze mózgu. Dlatego lek jest popularny wśród studentów, sportowców i osób, których praca wymaga zwiększonej koncentracji. Lek jest z powodzeniem stosowany zarówno przez osoby zdrowe, jak i cierpiące na choroby neurologiczne. Szczególnym wskazaniem do stosowania leku jest obecność takiego rozpoznania jak narkolepsja.

Narkolepsja

Pacjenci cierpiący na narkolepsję (nadmierną senność) i pokrewne zaburzenia otrzymują Modafinil w ramach kompleksowego leczenia. Statystyki pokazują, że pacjenci odczuwają znaczną poprawę stanu zdrowia na tle przyjmowania tabletek.

Depresja

Lek jest stosowany jako część złożonej terapii w leczeniu depresji i fazy depresyjnej dwubiegunowego zaburzenia osobowości. Zauważono, że modafinil spowodował pewną ulgę w stanie wielu pacjentów z takimi diagnozami.

Stwardnienie rozsiane

Modafinil jest stosowany przez lekarzy jako terapia tła dla stwardnienia rozsianego. Istnieją dowody na to, że u niektórych pacjentów objawy zmęczenia neurologicznego uległy znacznemu zmniejszeniu.

Leczenie uzależnienia od kokainy

Istnieją również dowody na to, że lek ten może być stosowany w leczeniu uzależnienia od kokainy. Istnieją statystyki wskazujące na wzrost liczby dni spędzonych bez narkotyków podczas stosowania modafinilu.

Interesujące fakty

Informacje o stosowaniu modafinilu przez pilotów wojskowych i astronautów są niezweryfikowane. Z danych wynika jednak, że odnotowano przypadki nieprzerwanego pilotowania samolotów bojowych przez 37 godzin podczas zażywania leku.

Ponadto istnieją informacje, że Modafinil był również stosowany na orbitalnych stacjach kosmicznych jako lek zmniejszający senność.

Jak stosować lek Modafinil

Modafinil należy przyjmować raz lub dwa razy dziennie po posiłku, popijając niewielką ilością wody.

Ponieważ Modafinil osiąga najwyższe stężenie we krwi po 30-60 minutach, logiczne jest, aby zażywać go na półtorej godziny przed pracą, nauką lub zawodami.

Maksymalna dawka dobowa wynosi 400 mg. Należy zauważyć, że w przypadku zwiększenia dawki, nie będzie wzrost i będzie miał taki sam efekt, jak w zalecanej dawce dziennej.

Zwiększanie dziennej dawki powyżej 400 mg jest nie tylko bezużyteczne, ale również niebezpieczne, ponieważ mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne.

Dawkowanie

Standardowa dawka Modafinilu wynosi 200 mg na dobę, co odpowiada jednej tabletce 200 mg lub dwóm tabletkom 100 mg. Dawkę tę najlepiej przyjmować rano, co zapewnia wigor i koncentrację przez cały dzień.

Lek ma znaczący wpływ na sen, dlatego zasadność przyjmowania go wieczorem zależy od harmonogramu nauki lub pracy.

Jak dobrać dawkę leku Modafinil?

50 mg Modafinilu (1/2 tabletki 100 mg lub ¼ tabletki 200 mg)
Jeśli potrzebna jest tylko łagodna poprawa funkcji poznawczych (w celu złagodzenia
Jeśli potrzebne jest jedynie łagodne wzmocnienie funkcji poznawczych (np. niewielka senność, poprawa zdolności do pracy), można zastosować 50 mg rano, aby zapewnić łagodniejsze działanie przez 5-7 godzin.
Ta mała dawka raczej nie działa pobudzająco w godzinach popołudniowych i wieczornych, bez wpływu na zasypianie.

Również mikrodawka 50 mg jest zalecane na początku leku w celu zmniejszenia ewentualnych skutków ubocznych, jak również dla łagodnego długoterminowego codziennego stosowania.
Wiele osób stwierdziło, że minimalna dawka Modafinilu działa jak dobra filiżanka kawy, pomagając poczuć przypływ energii i rozpocząć dzień z przyjemnością.

100 mg Modafinilu (jedna tabletka 100 mg lub ½ tabletki 200 mg)

Ta dawka jest optymalna dla długotrwałego stosowania i powinna być przyjmowana raz dziennie. Zaleca się przyjmowanie go o tej samej porze każdego dnia, aby organizm przyzwyczaił się do interakcji z lekiem.

200 mg Modafinil (1 tabletka 200 mg lub 2 tabletki 100 mg)
Dawka 200 mg dziennie jest optymalna i odpowiednia zarówno dla pracujących dorosłych, jak i studentów, szczególnie w czasie sesji egzaminacyjnych. Jednak w przypadku długotrwałego dawkowania lepiej jest wybrać niższą dawkę.

Dawka 200 mg 2 razy dziennie wskazana jest dla sportowców oraz osób, których praca wymaga dużego obciążenia psycho-emocjonalnego lub fizycznego.
Dawka 400 mg dziennie nie jest uważana za odpowiednią do długotrwałego stosowania i jest bardziej “pomoc w nagłych wypadkach” dla pozytywnego rozwiązania różnych stresujących sytuacji.

Istnieje również inny sposób przyjmowania modafinilu. Można podzielić jedną dawkę 200 mg na cały dzień i przyjmować w mikrodawkach 50 mg (1/2 tabletki 100 mg lub ¼ tabletki 200 mg) co 4 godziny. Taka metoda zażywania zapewni równomierną koncentrację przez cały dzień.

Dawka Modafinilu może być zwiększona do 400 mg na dobę, ale nie należy przekraczać tego progu.

Podczas dostosowywania dawki leku Modafinil należy wziąć pod uwagę stan pacjenta w ciągu dnia po przyjęciu dawki początkowej i w razie potrzeby zmniejszyć lub zwiększyć dawkę.

Co zrobić, jeśli opuścisz jedną wizytę

W przypadku pominięcia leku Modafinil z jakiegokolwiek powodu, można go przyjąć później, ale bez zwiększania dawki dziennej.

Przedawkowanie

W przypadku przedawkowania, należy ściśle monitorować swój stan i natychmiast zwrócić się o pomoc medyczną w przypadku wystąpienia nudności, wymiotów, silnych bólów głowy, zaczerwienienia skóry i innych oczywistych objawów zatrucia.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Wiele osób pyta, jak sprawić, by Modafinil był bardziej skuteczny. Jest to możliwe tylko przy niskich dawkach, do 100 mg na dobę. W tym przypadku można wypić jedną lub dwie filiżanki herbaty lub kawy, co może wzmocnić efekt, nie szkodząc przy tym zdrowiu.

Reakcja każdego organizmu jest jednak indywidualna – kofeina w zestawieniu z Modafinilem może nie zadziałać pobudzająco, a wręcz przeciwnie, może zmniejszyć jego działanie.

Czy można zażywać Modafinil?

Modafinil jest dostępny w postaci tabletek lub kapsułek, które są przyjmowane doustnie. Oznacza to, że są one połykane z wodą.

Przeciwwskazania

Wśród przeciwwskazań do stosowania modafinilu znajduje się nadwrażliwość na laktozę. Należy uważnie przeczytać skład tabletek, który oprócz substancji czynnej modafinilu zawiera substancje pomocnicze (w tym laktozę) tworzące integralność tabletki i jej powłoki.

Lek jest przeciwwskazany w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na składniki tabletki, ciąży i laktacji, chorób układu krążenia, zwłaszcza wad serca, niewydolności nerek i wątroby.

Najczęstsze działania niepożądane to

Lek może powodować następujące, nieciężkie działania niepożądane:

  • mdłości;
  • ból głowy;
  • zgaga;
  • biegunka;
  • niepokój (uczucie niepokoju);
  • wysypki skórne (swędzenie, zaczerwienienie obszarów skóry, wysypka)

Takie objawy powinny być traktowane jako sygnał do zaprzestania przyjmowania tabletek.

Niebezpieczne skutki uboczne

Zagrażające objawy, które wymagają pilnej hospitalizacji to:
Dreszcze, gorączka, duszność, trudności w połykaniu, obrzęk gardła, języka, jamy ustnej, a także zaczerwienienie lub zażółcenie białek oczu, ciężka wysypka lub zaczerwienienie skóry, uporczywy, silny ból głowy.

Jeśli wystąpi przynajmniej jeden z powyższych objawów, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem.

Interakcje z innymi produktami leczniczymi

Modafinil nie powinien być przyjmowany podczas stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Modafinil poważnie osłabia działanie środków antykoncepcyjnych, co oznacza, że może dojść do niechcianej ciąży. Podczas stosowania leku Modafinil należy stosować zabezpieczenia mechaniczne, zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z hormonalnymi środkami antykoncepcyjnymi.

Stwierdzono również, że jednoczesne podawanie Modafinilu i leków zawierających johimbinę (spalacz tłuszczu) może powodować gwałtowny wzrost ciśnienia krwi i zwiększenie skurczów mięśnia sercowego.

Jeśli stale przyjmujesz jakieś leki, powinieneś skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Modafinilu. Tylko lekarz może doradzić, jak właściwie stosować lek Modafinil i jego dawkowanie z innymi lekami.

Modafinil i alkohol

Nie zaleca się spożywania alkoholu podczas przyjmowania leku Modafinil. Ten lek i napoje alkoholowe są niezgodne.

Modafinil opinie online

Modafinil ma ogromną popularność i wiele recenzji w Internecie. Większość komentarzy na temat leku jest pozytywna. Wielu osobom narkotyk pomógł pomyślnie przejść przez egzaminy lub zdać raport księgowy, a ktoś z powodzeniem mógł poradzić sobie z ciężką pracą fizyczną.

Istnieją również negatywne opinie, wskazujące na występowanie niepożądanych skutków ubocznych. Nie da się jednak ukryć, że każdy organizm inaczej reaguje na leki, dlatego mądrze jest zacząć przyjmować je od mikrodawek. Analizujemy i aktualizujemy naszą bazę danych opinii o Modafinilu.

Jak zrobić nowy krok w życiu i zrobić to z łatwością, bez głębokiego zmęczenia i złego samopoczucia?

Musisz tylko przeczytać nasze zalecenia i kupić Modafinil.