Vadovas, kaip pirkti modafinilą Lietuvoje 2024

Provigil 200 mg

Ar jaučiatės mieguistas darbo ar studijų savaitės viduryje? Atrodo, kad negalite nieko išmokti, prisiminti svarbios informacijos ir nuolat turite save versti judėti pirmyn? Mes taip pat nuolat galvojame, kad reikia išsivaduoti iš mieguistumo ir apatijos būsenos, bet kaip?

Jums reikia itin veiksmingo protinio stimuliatoriaus – modafinilo. Jis dar vadinamas išmaniąja piliule.

Šis vaistas suteikia budrumo ir sutelkto dėmesio. Tai reiškia, kad prezentacijos ir ataskaitos bus parengtos laiku, egzaminai išlaikyti puikiai, o sporto varžybos laimėtos.

Tai veiksmingas vaistas, padedantis studentams, sportininkams, verslininkams, buhalteriams ir visiems, kurie nori įgyti aiškaus proto ir dvasios žvalumo galią.

Tereikia šiek tiek laiko perskaityti rekomendacijas ir įsigyti, ir jau turite savo ištikimą pagalbininką kišenėje!

Kas mes esame?

Euro-Modafinil.com buvo sukurta tiems, kurie nori įsigyti kokybišką modafinilą. Esame internetinių vaistinių tinklo, kuris tiekia vaistus Europoje jau daugiau nei 15 metų, atstovai! Mūsų komanda stengiasi suteikti išsamią informaciją apie parduodamus produktus. Mūsų tinklalapiuose esančius tekstus rašo įvairių medicinos sričių, pavyzdžiui, psichologijos ir dietologijos, specialistai.

Mūsų svetainė buvo sukurta siekiant, kad modafinilas būtų prieinamas mažomis kainomis VISIEMS Europoje!

Linkime Jums didelio produktyvumo ir didelės sėkmės Jūsų profesinėje veikloje. Nuoširdžiai tikimės, kad tapsite nuolatiniais mūsų vaistinės klientais!

Kaip pirkti modafinilą Lietuvoje?

Modafinilą Lietuvoje patogiai nusipirkti prekiniais pavadinimais Provigil, Modalert, Modvigil ir geriausia užsisakyti internetu iš internetinės vaistinės be recepto.

Kur galima nusipirkti modafinilo internetu?

Provigil 100 mg

Euro-modafinil.com svetainėje Provigil galite užsisakyti internetu vos keliais paspaudimais.
Mūsų internetinės vaistinės kaina bus gerokai mažesnė nei paprastų vaistinių, nes mes neišleidžiame pinigų patalpų nuomai ir perkame vaistus iš pigesnių gamintojų. Vaistų kokybė bus tokio lygio, kad atitiks visus nustatytus vaistų gamybos standartus.

Jei jau priėmėte sprendimą, žinote, kokios dozės jums reikia, ir esate pasirengę pirkti, modafinilą galite įsigyti internetu mūsų svetainėje euro-modafinil.com.

Jei norite sužinoti, kokios vaisto dozės Jums reikia, kiek kainuoja Provigil, rekomendacijas, kaip jį vartoti, ir kitą informaciją – tuomet turėtumėte perskaityti mūsų apžvalgą.

Pirmiausia norėtume paaiškinti keletą dalykų apie užsakymą internetu iš mūsų svetainės.

Pirkimų mūsų svetainėje saugumas

Jūsų duomenų apsauga, greitas modafinilio pristatymas, anoniminė pakuotė, aukšta vaisto kokybė – visa tai, ką mūsų internetinė vaistinė gali pasiūlyti savo klientams.

Jūsų buvimo mūsų svetainėje saugumą užtikrina specialus ryšio protokolas – SSL. Pagrindinė šio protokolo užduotis – apsaugoti mūsų interneto lankytojų asmeninius duomenis, tokius kaip kredito kortelės, identifikatoriai ir slaptažodžiai. Užpildydami užsakymo formą mūsų internetinėje vaistinėje, neturite nerimauti, kad jūsų asmeniniai duomenys pateks į sukčių rankas.

Jūsų užsakymas apdorojamas per 24 valandas nuo jo pateikimo.

Mūsų internetinės vaistinės administratoriai garantuoja užsakymų internetu tvarkymo konfidencialumą, pakavimo anonimiškumą ir greitą grynųjų pinigų išsiuntimą. Už greitą pristatymą atsakingos visoje Lietuvoje veikiančios patikimos ir patikrintos kurjerių tarnybos.

Vaistinių kainų palyginimas

Vaistų kainos įvairiose vaistinėse skiriasi. Modafinilo kainos priklauso nuo tablečių stiprumo ir tablečių skaičiaus pakuotėje.

Vidutinė Modafinil 200 mg kaina internetinėje vaistinėje yra apie 1 EUR už tabletę, jei pakuotėje yra 360 tablečių, ir 1,50 EUR už pakuotę, kurioje yra 30 tablečių.

Vidutinė 100 mg tabletės kaina yra 1,4 euro už 30 tablečių dėžutę ir 0,70 centų už 360 tablečių dėžutę.
Vidutinė vienos tabletės kaina (skirtingų prekės ženklų) paprastose vaistinėse bus 40-60 % didesnė.

Mūsų vaistinė siūlo lanksčią nuolaidų sistemą ir demokratiškas kainas bet kokiai piniginei.

Modafinilą galima įsigyti šiomis kainomis:

DozavimasPakuotė (vnt.)Kainos
200 mgNuo 30 iki 360 tablečiųnuo 43,30 EUR iki 259,78 EUR
200 mgNuo 30 iki 360 tablečiųnuo 40,34 EUR iki 242,06 EUR

Ar galiu nusipirkti modafinilo be recepto?

Taip. Mūsų internetinėje vaistinėje modafinilui recepto nereikia, tačiau jums reikės įprastos vaistinės recepto.

Kas gali skirti modafinilą?

Norėdami gauti receptą, turite apsilankyti pas neurologą.

Kaip sužinoti, ar prieš pradedant vartoti vaistą reikia kreiptis į neurologą?

Jei ilgą laiką kenčiate nuo nuolatinio galvos skausmo, mieguistumo, apatijos, padidėjusio dirglumo ir t. t., patartina pasikonsultuoti su neurologu. Gydytojas ištirs Jūsų būklę ir parinks tinkamą gydymą. Tai gali būti modafinilas.

Tyrimai rodo, kad 80 % šį vaistą vartojančių žmonių yra geros sveikatos, todėl jie gali pirkti modafinilį be recepto ir vartoti jį be baimės. Tačiau prieš pradėdami jį vartoti, turėtumėte atidžiai išstudijuoti instrukcijas.

Jei nusprendėte įsigyti Modafinilą internetu už priimtiną kainą, anonimiškai ir greitai, turite suprasti, kas yra šis vaistas, turintis visas nootropinio preparato savybes.

Kas yra nootropinės medžiagos?

Nootropiniai vaistai yra didelis medicinos pasiekimas, turintis įtakos daugeliui gyvenimo sričių. Šiai farmakologinei grupei priklausantys vaistai pasižymi plačiu veikimo lauku. Juos gali vartoti sveiki žmonės, norėdami padidinti smegenų aktyvumą esant psichoemociniam stresui, taip pat pacientai, sergantys diagnozuotomis centrinės nervų sistemos ligomis. Nootropiniai vaistai gali paveikti aukštesniąsias žmogaus psichikos funkcijas – suvokimą, vaizduotę, atmintį, mąstymą ir kalbą – jų nestimuliuodami, o tik suaktyvindami.

Kaip veikia nootropinės medžiagos?

Nootropiniai vaistai daro įtaką medžiagų apykaitos procesams centrinės nervų sistemos ląstelėse. Tai pagerina kraujo pritekėjimą į smegenis, stimuliuoja smegenų veiklą. Asmeniui, vartojančiam nootropinį vaistą, labai padidėja dėmesio koncentracija ir atmintis, gebėjimas mokytis, energingumas ir sąmonės aiškumas.

Kokie nootropiniai vaistai yra prieinami?

Garsiausias nootropinis preparatas ir visų nootropinių medžiagų pirmtakas yra piracetamas. Jo pavyzdžiu yra daug preparatų, įskaitant patį piracetamą arba kitas veikliąsias medžiagas, pasižyminčias panašiu veikimo principu.

Nootropinių medžiagų galima įsigyti įvairiais prekybiniais pavadinimais. Garsiausias iš jų yra Nootropil. Šio vaisto sudėtyje yra veikliosios medžiagos piracetamo ir jis padeda suaktyvinti smegenų funkcijas bei pagerinti bendrą paciento savijautą.

Kitas populiarus nootropinis vaistas yra fenibutas (prekiniai pavadinimai Noofen, Anvifen, Phenibut). Šis vaistas ne tik atlieka nootropinio preparato funkcijas, bet ir pasižymi švelniomis raminamosiomis savybėmis. Šis vaistas aktyviai vartojamas nemigai, miego apnėjai, depresijai ir kitiems nervų sistemos sutrikimams gydyti.

Piracetamas taip pat yra vienas iš daugelio kombinuotųjų vaistų. Vieno iš žinomiausių kombinuotųjų vaistų, Fezam, sudėtyje yra piracetamo ir cinnarizino derinys, skirtas smegenų kraujotakai ir kognityvinei smegenų funkcijai gerinti.

Nootropinės medžiagos ir psichostimuliatoriai

Nootropiniai vaistai, kurie nėra stimuliatoriai, priklauso tai pačiai farmakologinei grupei kaip ir psichostimuliatoriai. Jiems priklauso populiarus vaistas “Adderall”. Šis vaistas yra kombinuotas ir priklauso centrinės sistemos stimuliatoriams. Šis vaistas gerai veikia kaip priemonė, gerinanti dėmesio koncentraciją, taip pat gydanti ADHD (dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimą). Taip pat yra įrodymų, kad “Adderall” naudojamas kaip sporto dopingo priemonė.

Lietuvoje galite įsigyti Adderall prekiniais pavadinimais Adderall, Adderall XR, Mydayis ir kt.

Kas yra modafinilis?

Modafinilis yra analeptinis vaistas, turintis visas geriausias nootropinio vaisto savybes. Šios tabletės gerina atmintį ir koncentraciją, suteikia šimtaprocentinio smegenų aktyvumo pojūtį ir gerina bendrą gyvenimo kokybę.

Modafinilą vartoja ir sveiki žmonės, ir įvairiomis ligomis sergantys pacientai.

Kokiai vaistų grupei priklauso modafinilas?

Šis vaistas priklauso analeptikų grupei, kuriai priklauso, pavyzdžiui, kofeinas. Analeptikai – tai medžiagos, aktyviai stimuliuojančios neurotransmiterius, atsakingus už susijaudinimą ir darbingumą.

Tačiau modafinilą galima drąsiai apibūdinti kaip universalų vaistą, nes jis pasižymi visomis nootropinės medžiagos savybėmis, puikiai stiprinančiomis pažinimo funkcijas, ypač žinių apdorojimą, įsisavinimą ir kt.

Veikimo mechanizmas

Patekusi į organizmą veiklioji medžiaga modafinilis pradeda sąveikauti su biologiškai aktyviomis cheminėmis medžiagomis, vadinamomis neurotransmiteriais. Šios medžiagos yra esminiai elementai, perduodantys elektrocheminius impulsus iš nervinių ląstelių ir impulsus iš neuronų į raumeninį audinį. Modafinilas didina neuromediatorių potencialą, nes šių medžiagų aktyvumas daro įtaką mūsų būsenai. Kuo aktyvesni neurotransmiteriai, tuo energingesni ir žvalesni jaučiamės.

Modafinilis ne tik “draugauja” su neurotransmiteriais, bet ir stimuliuoja deguonies cirkuliaciją kraujotakos sistemoje, o tai iš karto teigiamai veikia bendrą organizmo tonusą.

Kas nutinka išgėrus modafinilio tabletę?

Veikliosios medžiagos stimuliuojama medžiagų apykaita leidžia organizmui pajusti žvalumo ir jėgų antplūdį. Modafinilio pavartojęs žmogus nebesijaučia mieguistas ar mieguistas ir gali visiškai išnaudoti savo organizmo potencialą.

Per kiek laiko vaistas pradeda veikti?

Praėjus maždaug vienai valandai po vaisto pavartojimo, jaučiamas bendras kūno tonuso padidėjimas. Praėjus dviem valandoms po vaisto pavartojimo, pasireiškia smegenų ir fizinio aktyvumo pikas, kuris vidutiniškai trunka nuo 4 iki 6 valandų. Todėl modafinilą reikėtų vartoti likus 2-3 valandoms iki darbo, egzaminų ar varžybų.

Po to vaisto poveikis pradeda silpnėti, tačiau jo vidutinis poveikis jaučiamas ilgai.
Modafinilas veikia nuo 16 iki 22 valandų po tabletės išgėrimo.

Reikėtų pažymėti, kad kiekvieno žmogaus organizmas yra unikalus. Todėl vaisto veikimo pradžia ir didžiausias aktyvumas kraujyje yra griežtai individualūs ir gali skirtis nuo vidutinių duomenų.

Vartojimo sauga

Vartojant modafinilą, privalote atidžiai laikytis nurodymų.

Modafinilas yra saugus, jei laikotės visų taisyklių, susijusių su vaisto doze ir jo sąveika su kitomis medžiagomis.
Mažomis dozėmis vaistą galima vartoti ilgą laiką nepakenkiant sveikatai. Tačiau pageidautina jį vartoti 2-4 kartus per savaitę.

Prireikus galima vartoti ir vienkartinę dozę. Kalbama apie vieną ar dvi tabletes, kurių dozė neviršija paros dozės.

Pagrindinė taisyklė vartojant modafinilą yra stebėti, kaip jaučiatės, ir pastebėjus menkiausią nukrypimą, nedelsiant nutraukti modafinilo tablečių vartojimą.

Informacijos apie tai, kaip pasirinkti dozę, rasite mūsų medžiagoje keliais pastraipomis žemiau.
Taip pat pateikiame informaciją apie kontraindikacijas ir šalutinį tablečių poveikį, o šią informaciją visada reikia išstudijuoti prieš pradedant vartoti vaistą, nes ant kortos pastatytas Jūsų saugumas.

Modafinilio prekių ženklai

Modafinilas yra veiklioji medžiaga, kurios yra įvairių gamintojų preparatuose, pažymėtuose skirtingais prekių ženklais.

Vaistai skiriasi pagal tablečių ar kapsulių formą ir pakuotės išvaizdą: dėžutė su lizdinėmis plokštelėmis arba buteliukas su tabletėmis.

Į vaistų sudėtį įeina veiklioji medžiaga modafinilas, taip pat pagalbinės medžiagos, kurios lemia tabletės apvalkalą ir tabletės formavimąsi.
Šiam asortimentui priskiriami vaistiniai preparatai Provigil (Cephalon Inc., JAV), taip pat gamintojo TEVA FARMA, Belgija, Provigil/Modafinil.

Kiti rinkoje esantys prekiniai ženklai: Modalert (SunPharma; Indija), Modavigil (Teva Pharma New Zealand Ltd; Naujoji Zelandija), Modiodal (Cephalon) ir daugelis kitų.

Visi minėti vaistai yra visiški analogai, turintys tokį patį veikimo mechanizmą ir tas pačias vartojimo indikacijas.

Pristatymas

Preparatai, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos modafinilio, yra įvairių dozių tabletės arba kapsulės, supakuotos į skirtingas pakuotes ir su skirtingu tablečių skaičiumi.
Paprastai modafinilio tablečių dozė yra 100 mg vienoje tabletėje arba 200 mg vienoje tabletėje.

Dažniausiai modafinilas tiekiamas baltų, pailgų tablečių pavidalu su dalijimo juostele, kuri leidžia dozę padalyti į dvi dalis, jei to pageidaujama.

Vaistas gali būti supakuotas į kartoninę dėžutę, pripildytą lizdinių plokštelių, kurių vienoje pakuotėje yra 30 ar daugiau tablečių.
Vaistas taip pat gali būti supakuotas į plastikinį buteliuką su dangteliu, kuriame yra nuo 30 iki 360 tablečių.

Sukūrimo istorija

Modafinilas iš pradžių buvo sukurtas kovai su narkolepsija – neurologine liga, sukeliančia nesibaigiantį mieguistumą dieną, taip pat kitais sutrikimais, pavyzdžiui, miego apnėja.

Laikui bėgant gydytojai pastebėjo, kad vaistas ne tik leido jiems jaustis budriems, bet ir suteikė švarią sąmonę bei aštrų informacijos suvokimą.
Šios savybės negalėjo likti nepastebėtos, ir vaistas tapo plačiai žinomas ir populiarus visame pasaulyje.

Privalumai

Vienas iš pagrindinių modafinilo privalumų yra tai, kad jis nesukelia priklausomybės, net jei vartojamas ilgai. Modafinilas yra gerai toleruojamas, jo kaina yra prieinama ir apie jį yra daug teigiamų atsiliepimų internete.

Modafinilo palyginimas su kitais nootropiniais preparatais

Nootropil

Modafinilas ir nootropilis turi gana panašų poveikį, skirtą smegenų funkcijai stimuliuoti. Tačiau nootropilas neturi analeptinio (jaudinančio) poveikio nervų sistemai, todėl nepadeda išvengti mieguistumo.

Armodafinilis

Yra dvi modafinilio atmainos: modafinilis ir armodafinilis. Armodafinilis yra stipresnė modafinilio atmaina ir pasižymi intensyvesniu poveikiu.

Armodafinilas geriausiai tinka vienkartiniam vartojimui prieš renginį, kuriam reikia didžiausios koncentracijos ir jėgos.
Ilgalaikiam vartojimui ir organizmo formai palaikyti geriau tinka modafinilis, nes jis yra ne toks intensyvus preparatas.

Armodafinilą Lietuvoje galima rasti internetinių vaistinių svetainėse įvairiais pavadinimais, įskaitant Nuvigil (JAV; Ukraina); Artvigil, Indija (gamintojas HAB Pharma); Modavital, Salvadoras (gamintojas Farmaceutica INHOSPI Laboratorios Marceli).

Ritalinas

Ritalin yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos metilfenidato. Metilfenidatas yra centrinės nervų sistemos stimuliatorius, kurio poveikis panašus į modafinilo poveikį, ir vartojamas narkolepsijai, nuovargiui ir mieguistumui gydyti. Modafinilas yra pasirenkamas vaistas, nes turi mažiau šalutinio poveikio nei ritalinas.Vis dėlto Ritalinas yra populiarus ir Lietuvoje jo galima nusipirkti internetu prekiniais pavadinimais Ritalin, Concerta, Concerta LP ir kt.

Adderall

Minėtas “Adderall” yra universalaus veikimo nootropinis vaistas. Jis mažina nuovargį, didina dėmesio koncentraciją ir leidžia jaustis žvaliam bei stipriam.

Skirtingai nei modafinilas, šis vaistas sukelia didesnę priklausomybę ir jo nerekomenduojama vartoti ilgą laiką.

Modafinilio vartojimas studentams

Modafinilas skirtas studentams, nes jis suteikia ilgalaikį tonizuojamąjį poveikį (iki 22 valandų), motyvuoja veikti ir padeda dirbti ar mokytis produktyviau. Didesnis susikaupimas ir produktyvumas yra būtent tai, ko reikia šiuolaikiniam studentui, o naudojant nootropines medžiagas galima pasiekti puikių rezultatų.

Naudojimo indikacijos

Modafinilas yra vaistas, gerinantis smegenų pažinimo funkcijas. Todėl jis populiarus tarp studentų, sportininkų ir žmonių, kurių darbui reikia didesnio susikaupimo. Vaistą sėkmingai vartoja ir sveiki, ir neurologinėmis ligomis sergantys žmonės. Specialios vaisto vartojimo indikacijos yra esant tokiai diagnozei kaip narkolepsija.

Narkolepsija

Pacientams, sergantiems narkolepsija (pernelyg dideliu mieguistumu) ir su ja susijusiais sutrikimais, modafinilas skiriamas kaip kompleksinio gydymo dalis. Statistika rodo, kad pacientams pavartojus tablečių jų būklė labai pagerėja.

Depresija

Vaistas vartojamas kaip kompleksinio gydymo dalis depresijai ir bipolinio asmenybės sutrikimo depresinei fazei gydyti. Reikia pažymėti, kad modafinilis šiek tiek palengvino daugelio pacientų, kuriems nustatyta tokia diagnozė, būklę.

Išsėtinė sklerozė

Gydytojai modafinilį vartoja kaip foninį išsėtinės sklerozės gydymo būdą. Yra duomenų, kad kai kuriems pacientams neurologinio nuovargio simptomai gerokai sumažėjo.

Priklausomybės nuo kokaino gydymas

Taip pat yra įrodymų, kad šis vaistas gali būti vartojamas kaip priklausomybės nuo kokaino gydymo priemonė. Kai kurie statistiniai duomenys rodo, kad vartojant modafinilį padidėja dienų, praleistų be narkotikų, skaičius.

Įdomūs faktai

Informacija apie modafinilio vartojimą karo lakūnų ir astronautų yra nepatvirtinta. Tačiau joje nurodoma, kad buvo atvejų, kai vartojant šį vaistą naikintuvai nepertraukiamai skrido 37 valandas.

Be to, kai kuriais duomenimis, modafinilas buvo naudojamas ir orbitinėse kosminėse stotyse kaip vaistas mieguistumui mažinti.

Kaip vartoti modafinilą

Modafinilą reikia vartoti vieną ar du kartus per dieną po valgio, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens.

Kadangi modafinilis didžiausią koncentraciją kraujyje pasiekia po 30-60 minučių, jį tikslinga vartoti likus pusantros valandos iki darbo, studijų ar varžybų.

Didžiausia paros dozė yra 400 mg. Reikėtų pažymėti, kad padidinus dozę, ji nepadidės ir poveikis bus toks pat, kaip ir vartojant rekomenduojamą paros dozę.

Didinti didesnę nei 400 mg paros dozę ne tik nebūtina, bet ir pavojinga, nes gali pasireikšti nepageidaujamas šalutinis poveikis.

Dozavimas

Standartinė modafinilio dozė yra 200 mg per parą, tai atitinka vieną 200 mg tabletę arba dvi 100 mg tabletes. Pageidautina šią dozę išgerti ryte, kad būtų užtikrinta stiprybė ir koncentracija visą dieną.

Kadangi vaistas daro didelį poveikį miegui, tai, ar jį reikėtų vartoti vakare, priklauso nuo Jūsų mokymosi ar darbo grafiko.

Kaip pasirinkti modafinilio dozę?

50 mg modafinilio (1/2 tabletės 100 mg arba ¼ tabletės 200 mg)
Jei reikia tik šiek tiek pagerinti pažintines funkcijas (palengvinti ligos simptomus), galima pasiekti teigiamų rezultatų.
Jei reikia tik nežymaus pažinimo pagerėjimo (pvz., tam tikro mieguistumo, pagerėjusio gebėjimo dirbti), galima vartoti 50 mg ryte, kad poveikis būtų švelnesnis ir truktų 5-7 valandas.
Mažai tikėtina, kad ši nedidelė dozė po pietų ir vakare bus žvalinanti, neturinti poveikio užmigimui.

Be to, 50 mg mikrodozę rekomenduojama vartoti pirmą kartą vartojant vaisto, kad sumažėtų galimas šalutinis poveikis, taip pat ilgalaikiam švelniam kasdieniam vartojimui.
Daugelis nurodė, kad nedidelė modafinilio dozė veikia kaip geros kavos puodelis, suteikia energijos pliūpsnį ir malonią dienos pradžią.

100 mg modafinilio (viena 100 mg tabletė arba ½ 200 mg tabletės)

Ši dozė yra optimali ilgalaikiam vartojimui ir turėtų būti vartojama kartą per dieną. Geriausia ją vartoti kasdien tuo pačiu metu, kad organizmas priprastų prie sąveikos su vaistu.

200 mg modafinilio (1 x 200 mg tabletė arba 2 x 100 mg tabletės)
200 mg dozė per parą yra optimali ir tinka tiek dirbantiems suaugusiesiems, tiek studentams, ypač egzaminų sesijų metu. Tačiau ilgalaikiam dozavimui geriau vartoti mažesnę dozę.

200 mg dozė du kartus per dieną skiriama sportininkams arba žmonėms, kurių darbas susijęs su didele psichoemocine ar fizine įtampa.
400 mg per dieną dozė nelaikoma tinkama ilgalaikiam vartojimui ir yra labiau “skubi pagalba”, skirta teigiamai išspręsti įvairias stresines situacijas.

Yra ir kitas modafinilio vartojimo būdas. Galite 200 mg dozę paskirstyti visai dienai ir vartoti 50 mg mikrodozes (1/2 100 mg tabletės arba ¼ 200 mg tabletės) kas 4 valandas. Toks vartojimo būdas užtikrins vienodą koncentraciją visą dieną.

Modafinilio dozę galima didinti iki 400 mg per parą, tačiau šios ribos viršyti negalima.

Koreguojant modafinilio dozę, reikia atsižvelgti į savo būklę kitą dieną po pradinės dozės vartojimo ir, jei reikia, dozę sumažinti arba padidinti.

Ką daryti, jei praleidote susitikimą

Jei dėl kokių nors priežasčių pamiršote išgerti modafinilio, galite jo išgerti vėliau, tačiau nedidindami paros dozės.

Perdozavimas

Perdozavus, reikia atidžiai stebėti savo būklę ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, jei pasireiškia pykinimas, vėmimas, stiprus galvos skausmas, odos paraudimas ir kiti akivaizdūs apsinuodijimo simptomai.

Vartojimo instrukcijos

Daugelis žmonių klausia, kaip modafinilą padaryti veiksmingesnį. Tai įmanoma tik vartojant mažas dozes, iki 100 mg per parą. Tokiu atveju galima išgerti vieną ar du puodelius arbatos arba kavos, kurie gali sustiprinti poveikį nepakenkdami sveikatai.

Tačiau kiekvieno organizmo reakcija yra individuali – kofeinas prieš modafinilą gali nesukelti žvalinančio poveikio, o priešingai – sumažinti jo poveikį.

Ar galima šniaukšti modafinilą?

Modafinilas tiekiamas tablečių arba kapsulių pavidalu ir vartojamas per burną. Tai reiškia, kad jos nuryjamos užgeriant vandeniu.

Kontraindikacijos

Modafinilio kontraindikacijos yra padidėjęs jautrumas laktozei. Be veikliosios medžiagos – modafinilo, tabletėse yra pagalbinių medžiagų (įskaitant laktozę), skirtų užtikrinti tabletės ir jos apvalkalo vientisumą.

Vaistą draudžiama vartoti esant alerginei reakcijai į tabletės sudedamąsias dalis, nėštumo ir žindymo laikotarpiu, sergant širdies ir kraujagyslių ligomis, ypač širdies ydomis, ir esant inkstų ar kepenų nepakankamumui.

Dažniausi šalutiniai poveikiai yra šie.

Gali pasireikšti šis nesunkus šalutinis poveikis:

  • pykinimas ;
  • galvos skausmas
  • rėmuo;
  • viduriavimas;
  • sujaudinimas (nerimo jausmas);
  • odos išbėrimas (niežulys, odos plotų paraudimas, išbėrimai).

Tokius simptomus reikia laikyti signalu, kad reikia nutraukti tablečių vartojimą.

Pavojingas šalutinis poveikis

Grėsmingi simptomai, dėl kurių reikia skubiai gultis į ligoninę, yra :
Šaltkrėtis, karščiavimas, dusulys, pasunkėjęs rijimas, gerklės, liežuvio ir burnos vidaus patinimas, taip pat akių baltymo paraudimas ar pageltimas, stiprus odos bėrimas ar paraudimas, stiprus ir nuolatinis galvos skausmas.

Jeigu pasireiškė bent vienas iš minėtų simptomų, turite nedelsiant nutraukti vaisto vartojimą ir kreiptis į gydytoją.

Sąveika su kitais vaistais

Modafinilio negalima vartoti vartojant hormoninius kontraceptikus. Modafinilis labai sumažina kontraceptikų poveikį, o tai reiškia, kad gali atsirasti nepageidaujamas nėštumas. Modafinilą reikia vartoti su mechanine apsauga, vieną arba kartu su hormoniniais kontraceptikais.

Taip pat nustatyta, kad kartu vartojant modafinilą ir vaistus, kurių sudėtyje yra johimbino (riebalų degintojo), gali greitai padidėti kraujospūdis ir padažnėti širdies raumens susitraukimai.

Jei vartojate nuolatinius vaistus, prieš pradėdami vartoti modafinilą, pasitarkite su gydytoju. Tik gydytojas gali patarti, ar Modafinilas ir jo dozė tinka vartoti kartu su kitais vaistais.

Modafinilas ir alkoholis

Gydymo modafinilu metu nerekomenduojama vartoti alkoholio. Šis vaistas ir alkoholiniai gėrimai yra nesuderinami.

Nuomonė apie Modafinilą internetu

Modafinilas sulaukia didelio populiarumo ir yra daugybės atsiliepimų internete. Dauguma atsiliepimų apie vaistą yra teigiami. Daugeliui šis vaistas padėjo išlaikyti egzaminus arba išlaikyti buhalterinę ataskaitą, o kažkam padėjo sėkmingai susidoroti su sunkiu fiziniu darbu.

Yra ir neigiamų atsiliepimų, nurodančių nepageidaujamo šalutinio poveikio atsiradimą. Tačiau neginčijama, kad kiekvieno žmogaus organizmas į vaistus reaguoja skirtingai, todėl gerai pradėti juos vartoti nuo mikrodozės. Analizuojame ir atnaujiname nuomonių apie modafinilą duomenų bazę.

Kaip žengti naują žingsnį gyvenime ir tai padaryti lengvai, nejaučiant didelio nuovargio ar blogos nuotaikos?

Tiesiog perskaitykite mūsų rekomendacijas ir nusipirkite modafinilo.