Rokasgrāmata modafinila iegādei Latvijā 2024

Vai darba vai mācību nedēļas vidū darba vai mācību nedēļas dienā jūtaties miegains? Šķiet, ka nespējat neko iemācīties, atceraties svarīgu informāciju un pastāvīgi spiežat sevi kustēties uz priekšu? Arī mēs pastāvīgi domājam, ka mums ir jāizkļūst no miegainības un apātijas stāvokļa, bet kā?

provigil 200 mg

Jums ir nepieciešams īpaši efektīvs garīgās darbības stimulants – modafinils. To dēvē arī par gudro tableti.

Šīs zāles nodrošina modrību un koncentrētu uzmanību. Tas nozīmē laikus sagatavotas prezentācijas un ziņojumus, sekmīgi nokārtotus eksāmenus un uzvaras sporta sacensībās.

Tas ir efektīvs medikaments, kas palīdz studentiem, sportistiem, uzņēmējiem, grāmatvežiem un ikvienam, kurš vēlas iegūt skaidra prāta un gara vitalitātes spēku.

Pietiek tikai nedaudz laika, lai izlasītu ieteikumus un iegādātos, un jūsu kabatā jau ir uzticamais palīgs!

Kas mēs esam?

Euro-Modafinil.com tika izveidots tiem, kuri vēlas iegādāties kvalitatīvu modafinilu. Mēs pārstāvam tiešsaistes aptieku tīklu, kas piegādā zāles Eiropā jau vairāk nekā 15 gadus! Mūsu komanda cenšas sniegt vispusīgu informāciju par mūsu pārdodamajiem produktiem. Tekstus mūsu tīmekļa lapās raksta dažādu medicīnas nozaru, piemēram, psiholoģijas un dietoloģijas, praktizējoši speciālisti.

Mūsu tīmekļa vietne tika izveidota ar mērķi padarīt Modafinilu par zemām cenām pieejamu ikvienam Eiropā!

Novēlam jums augstu produktivitāti un lielus panākumus jūsu profesijā. Mēs no sirds ceram, ka Jūs kļūsiet par mūsu aptiekas pastāvīgo klientu!

Kā es varu nopirkt modafinilu Latvijā

Nopirkt modafinilu Latvijā ērti iepakots ar tirdzniecības nosaukumiem Provigil, Modalert, Modvigil, un vislabāk ir pasūtīt tiešsaistē no tiešsaistes aptiekas, bez receptes.

Kur es varu iegādāties modafinilu tiešsaistē?

provigil 100 mg

Pie euro-modafinil.com, jūs varat pasūtīt Provigil tiešsaistē tikai ar dažiem klikšķiem.
Mūsu tiešsaistes aptiekas cena būs ievērojami zemāka nekā parastās aptiekās, jo mēs netērējam naudu telpu nomai un iepērkam zāles no pieejamākiem ražotājiem. Zāļu kvalitāte būs tādā līmenī, kas atbilst visiem noteiktajiem zāļu ražošanas standartiem.

Ja jau esat pieņēmis lēmumu, zināt nepieciešamo devu un esat gatavs veikt pirkumu, varat iegādāties Modafinil tiešsaistē mūsu vietnē euro-modafinil.com.

Ja vēlaties uzzināt, kādas zāļu devas Jums nepieciešamas, cik maksā Provigil, ieteikumus, kā to lietot, un citu informāciju – tad Jums vajadzētu izlasīt mūsu pārskatu.

Vispirms mēs vēlamies precizēt vairākus jautājumus par pasūtīšanu tiešsaistē no mūsu tīmekļa vietnes.

Mūsu vietnē veikto pirkumu drošība

Jūsu datu aizsardzība, ātra Modafinila piegāde, anonīms iepakojums, augsta zāļu kvalitāte – viss labākais, ko mūsu tiešsaistes aptieka var piedāvāt saviem klientiem.

Jūsu uzturēšanās drošību mūsu vietnē nodrošina īpašs saziņas protokols – SSL. Šā protokola galvenais uzdevums ir aizsargāt mūsu tiešsaistes apmeklētāju personas datus, piemēram, kredītkartes, identifikatorus un paroles. Aizpildot pasūtījuma veidlapu mūsu tiešsaistes aptiekā, jums nav jāuztraucas par to, ka jūsu personas dati nonāks krāpnieku rokās.

Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts 24 stundu laikā pēc tā iesniegšanas.

Mūsu tiešsaistes administratori garantē tiešsaistes pasūtījumu apstrādes konfidencialitāti, iepakojuma anonimitāti un ātru piegādi ar skaidras naudas piegādi. Par ātru piegādi rūpējas uzticami un pārbaudīti kurjerdienesti, kas darbojas visā Latvijā.

Cenu salīdzināšana aptiekās

Zāļu cenas dažādās aptiekās atšķiras. Modafinila cenas ir atkarīgas no tablešu stipruma un tablešu skaita iepakojumā.

Vidējā Modafinil 200 mg cena tiešsaistes aptiekā ir aptuveni 1 EUR par tableti 360 tablešu iepakojumā un 1,50 EUR par 30 tablešu iepakojumu.

Vidējā 100 mg tabletes cena ir 1,4 euro par 30 tablešu iepakojumu un 0,70 centu par 360 tablešu iepakojumu.
Vidējā cena par tableti (dažādos zīmolos) parastajās aptiekās būs par 40 % līdz 60 % augstāka.

Mūsu aptieka piedāvā elastīgu atlaižu sistēmu un demokrātiskas cenas jebkuram budžetam.

Modafinilu atradīsiet par šādām cenām:

DozēšanaIepakojums (gab.)Cenas
200 mgNo 30 līdz 360 tabletēmno EUR 43,30 līdz EUR 259,78
100 mgNo 30 līdz 360 tabletēmno EUR 40,34 līdz EUR 242,06

Vai es varu iegādāties modafinilu bez receptes?

Jā. Mūsu tiešsaistes aptiekā Modafinila recepte nav nepieciešama, bet jums būs nepieciešama recepte no jūsu parastās aptiekas.

Kas var izrakstīt modafinilu?

Lai saņemtu recepti, jums jāapmeklē neirologs.

Kā zināt, vai pirms zāļu lietošanas jākonsultējas ar neirologu?

Ja ilgstoši ciešat no pastāvīgām galvassāpēm, miegainības, apātijas, paaugstinātas aizkaitināmības u. c., ieteicams konsultēties ar neirologu. Ārsts izmeklēs Jūsu stāvokli un izvēlēsies atbilstošu terapiju. Tā var ietvert modafinilu.

Pētījumi liecina, ka 80% cilvēku, kuri lieto šīs zāles, ir labā veselības stāvoklī, tāpēc viņi var iegādāties Modafinilu bez receptes un lietot bez bažām. Tomēr pirms lietošanas rūpīgi jāizpēta lietošanas instrukcija.

Ja esat nolēmis iegādāties Modafinilu tiešsaistē par pieņemamu cenu, anonīmi un ātri, jums ir jāsaprot, kas ir šīs zāles, kurām piemīt visas nootropa īpašības.

Kā zināt, vai pirms zāļu lietošanas jākonsultējas ar neirologu?

Ja ilgstoši ciešat no pastāvīgām galvassāpēm, miegainības, apātijas, paaugstinātas aizkaitināmības u.c., ieteicams konsultēties ar neirologu. Ārsts izmeklēs Jūsu stāvokli un izvēlēsies atbilstošu terapiju. Tā var ietvert modafinilu.

Pētījumi liecina, ka 80% cilvēku, kuri lieto šīs zāles, ir labā veselības stāvoklī, tāpēc viņi var iegādāties Modafinilu bez receptes un lietot bez bažām. Tomēr pirms lietošanas rūpīgi jāizpēta lietošanas instrukcija.

Ja esat nolēmis iegādāties Modafinilu tiešsaistē par pieņemamu cenu, anonīmi un ātri, jums ir jāsaprot, kas ir šīs zāles, kurām piemīt visas nootropa īpašības.

Kas ir nootropi?

Nootropie medikamenti ir nozīmīgs medicīnas sasniegums, kas ir ietekmējis daudzas dzīves jomas. Šīs farmakoloģiskās grupas zālēm ir plašs darbības lauks. Tos var lietot veseli cilvēki, lai palielinātu smadzeņu darbību psihoemocionāla stresa gadījumā, kā arī pacienti, kas cieš no diagnosticētām centrālās nervu sistēmas slimībām. Nootropi spēj ietekmēt cilvēka augstākās garīgās funkcijas – uztveri, iztēli, atmiņu, domāšanu un runu -, tās nestimulējot, bet tikai aktivizējot.

Kā darbojas nootropi?

Nootropi ietekmē vielmaiņas procesus centrālās nervu sistēmas šūnās. Tas uzlabo asins plūsmu uz smadzenēm, stimulējot smadzeņu darbību. Personai, kas lieto nootropās zāles, ievērojami uzlabojas koncentrēšanās un atmiņas spējas, mācīšanās spējas, enerģiskums un apziņas skaidrība.

Kādas nootropās zāles ir pieejamas?

Vispazīstamākais nootropais līdzeklis un visu nootropo līdzekļu radītājs ir piracetāms. Pastāv daudzi preparāti, kas balstīti uz tā piemēra, tostarp pats piracetāms vai citas aktīvās vielas ar līdzīgu darbības principu.

Nootropie līdzekļi ir pieejami ar dažādiem tirdzniecības nosaukumiem. Pazīstamākais no tiem ir Nootropil. Šīs zāles satur aktīvo vielu piracetāmu un palīdz aktivizēt smadzeņu funkcijas un uzlabot pacienta vispārējo pašsajūtu.

Cits populārs nootropais medikaments ir fenibuts (tirdzniecības nosaukumi Noofen, Anvifen, Phenibut). Šim medikamentam piemīt ne tikai nootropa funkcijas, bet arī vieglas nomierinošas īpašības. Šo zāļu aktīvi lieto bezmiega, miega apnojas, depresijas un citu nervu sistēmas traucējumu ārstēšanai.

Piracetāms ir arī viena no vairākām kombinētajām zālēm. Viens no pazīstamākajiem kombinētajiem medikamentiem Fezam satur piracetāma un cinnarizīna kombināciju un ir paredzēts, lai uzlabotu smadzeņu asinsriti un kognitīvās funkcijas.

Nootropi un psihostimulanti

Nootropi, kas nav stimulanti, pieder tai pašai farmakoloģiskajai grupai kā psihostimulanti. To vidū ir populārās zāles Adderall. Šis medikaments ir kombinēts un pieder pie centrālās sistēmas stimulatoriem. Zāles labi darbojas kā līdzeklis koncentrēšanās spējas uzlabošanai, kā arī ADHD (uzmanības deficīta un hiperaktivitātes traucējumu) ārstēšanai. Ir arī pierādījumi, ka Adderall tiek izmantots kā sporta dopinga līdzeklis.

Latvijā Adderall var iegādāties ar zīmoliem Adderall, Adderall XR, Mydayis u. c.

Kas ir modafinils?

Modafinils ir analeptisks medikaments, kam piemīt visas labākās nootropo zāļu īpašības. Šīs tabletes uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, sniedz simtprocentīgas smadzeņu darbības sajūtu un uzlabo vispārējo dzīves kvalitāti.

Modafinilu lieto gan veseli cilvēki, gan pacienti, kas cieš no dažādām slimībām.

Kādai zāļu grupai pieder modafinils?

Modafinils pieder analeptisko zāļu grupai, kurā ietilpst, piemēram, kofeīns. Analeptiķi ir vielas, kas aktīvi stimulē neiromediatorus, kuri atbild par modrību un darbspēju.

Tomēr modafinilu droši var raksturot kā universālu narkotiku, jo tam piemīt visas nootropās vielas īpašības, kas lieliski uzlabo kognitīvās funkcijas, jo īpaši zināšanu apstrādi un apguvi utt.

Darbības mehānisms

Pēc nonākšanas organismā aktīvā viela modafinils sāk mijiedarboties ar bioloģiski aktīvām ķīmiskām vielām, ko sauc par neirotransmiteriem. Šīs vielas ir būtiski elementi, kas pārraida elektroķīmiskos impulsus no nervu šūnām un impulsus no neironiem uz muskuļu audiem. Modafinils palielina neirotransmiteru potenciālu, jo šo vielu aktivitāte ietekmē mūsu prāta stāvokli. Jo aktīvāki ir neirotransmiteri, jo enerģiskāki un modrāki mēs jūtamies.

Papildus “draudzībai” ar neiromediatoriem modafinils stimulējoši ietekmē skābekļa cirkulāciju asinsrites sistēmā, kas uzreiz pozitīvi ietekmē vispārējo organisma tonusu.

Kas notiek pēc modafinila tabletes lietošanas?

Aktīvās vielas stimulētā vielmaiņa ļauj organismam sajust dzīvesprieka un spēka pieplūdumu. Cilvēks, kas lietojis modafinilu, vairs nejūtas miegains vai miegains un spēj pilnībā izmantot sava organisma potenciālu.

Cik ilgā laikā zāles sāk iedarboties?

Aptuveni vienu stundu pēc zāļu lietošanas jūtama vispārēja ķermeņa tonusa paaugstināšanās. Divas stundas pēc zāļu lietošanas iestājas smadzeņu un fiziskās aktivitātes maksimums, kas ilgst vidēji 4 līdz 6 stundas. Tāpēc modafinils jālieto 2 līdz 3 stundas pirms darba, eksāmeniem vai sacensībām.

Pēc tam zāļu iedarbība sāk mazināties, bet tās mērenā iedarbība ir jūtama ilgu laiku.
Modafinils iedarbojas no 16 līdz 22 stundām pēc tabletes ieņemšanas.

Jāņem vērā, ka katra cilvēka organisms ir unikāls. Līdz ar to zāļu darbības sākums un maksimālais aktivitātes līmenis asinīs ir stingri individuāls un var atšķirties no vidējiem datiem.

Uzņemšanas drošība

Lietojot modafinilu, ir rūpīgi jāievēro norādījumi.

Modafinils ir drošs, ja ievērojat visus noteikumus par zāļu devu un mijiedarbību ar citām vielām.
Mazās devās zāles var lietot ilgstoši, nekaitējot veselībai. Tomēr vēlams to lietot 2 līdz 4 reizes nedēļā.

Nepieciešamības gadījumā var lietot arī vienreizēju devu. Runa ir par vienu vai divām tabletēm ar devu, kas nepārsniedz dienas devu.

Galvenais noteikums, lietojot modafinilu, ir novērot, kā jūtaties, un nekavējoties pārtraukt modafinila tablešu lietošanu, ja pamanāt vismazākās novirzes.

Informāciju par to, kā izvēlēties devu, skatiet mūsu materiālā dažus punktus zemāk.
Mēs sniedzam arī informāciju par tablešu kontrindikācijām un blakusparādībām, un šī informācija vienmēr jāizpēta pirms zāļu lietošanas, jo uz spēles ir likta Jūsu drošība.

Modafinila zīmoli

Modafinils ir aktīvā viela, un to satur vairāki dažādu ražotāju preparāti ar dažādiem zīmoliem.

Šīs zāles atšķiras pēc tablešu vai kapsulu formas un iepakojuma izskata: kārba ar blistera iepakojumu vai pudele ar tabletēm.

Zāļu sastāvā ietilpst aktīvā viela modafinils, kā arī palīgvielas, kas nodrošina tablešu apvalku un tablešu veidošanos.
Šajā klāstā ietilpst zāles ar zīmolu Provigil (Cephalon Inc., ASV), kā arī Provigil/Modafinil no ražotāja TEVA FARMA, Beļģija.

Citi tirgū pieejamie zīmoli ir Modalert (SunPharma, Indija), Modavigil (Teva Pharma New Zealand Ltd, Jaunzēlande), Modiodal (Cephalon) un daudzi citi.

Visas iepriekš minētās zāles ir pilnīgi analogi ar tādu pašu darbības mehānismu un tādām pašām lietošanas indikācijām.

Prezentācija

Preparāti, kas satur aktīvo vielu modafinilu, ir tablešu vai kapsulu veidā ar dažādām devām, un tie ir iepakoti dažādās konfigurācijās un ar dažādu tablešu skaitu.
Modafinila tablešu devas parasti ir 100 mg vienā tabletē vai 200 mg vienā tabletē.

Visbiežāk modafinils tiek piedāvāts baltu, iegarenu tablešu veidā ar dalījuma joslu, kas ļauj pēc vēlēšanās sadalīt devu divās daļās.

Zāles var būt iepakotas kartona kastītē, kas pildīta ar blistera iepakojumiem, kuros vienā iepakojumā ir 30 vai vairāk tablešu.
Zāles var būt iepakotas arī plastmasas pudelē ar vāciņu, kas satur 30 līdz 360 tabletes.

Radīšanas vēsture

Modafinils sākotnēji tika izstrādāts, lai cīnītos pret narkolepsiju – neiroloģisku slimību, kas izraisa nepārtrauktu miegainību dienas laikā, kā arī citiem traucējumiem, piemēram, miega apnoju.

Laika gaitā ārsti pamanīja, ka šīs zāles ne tikai ļāva justies nomodā, bet arī deva skaidru apziņu un asu informācijas uztveri.
Šīs īpašības nevarēja palikt nepamanītas, un zāles kļuva plaši pazīstamas un populāras visā pasaulē.

Ieguvumi

Viena no galvenajām modafinila priekšrocībām ir tā, ka tas nerada atkarību pat ilgstošas lietošanas gadījumā. Modafinils tiek labi panests, ir par pieņemamu cenu un tam ir augsts pozitīvu atsauksmju procents tiešsaistē.

Modafinila salīdzinājums ar citiem nootropiem līdzekļiem

Nootropil

Modafinila un nootropila iedarbība ir diezgan līdzīga, un to mērķis ir stimulēt smadzeņu darbību. Tomēr nootropilam nav analeptiskas (uzbudinošas) iedarbības uz nervu sistēmu, tāpēc tas nenovērš miegainību.

Armodafinils

Ir divas modafinila šķirnes: modafinils un armodafinils. Armodafinils ir spēcīgāks modafinila paveids, un tam ir intensīvāka iedarbība.

Armodafinils ir vislabāk piemērots vienreizējai lietošanai pirms pasākuma, kas prasa visaugstāko koncentrēšanās līmeni un spēku.
Ilgstošai lietošanai un ķermeņa formas uzturēšanai piemērotāks ir modafinils, jo tas ir mazāk intensīvs produkts.

Armodafinilu Latvijā var atrast tiešsaistes aptieku tīmekļa vietnēs ar dažādiem tirdzniecības nosaukumiem, tostarp Nuvigil (ASV; Ukraina); Artvigil, Indija (HAB Pharma); Modavital, Salvadora (Farmaceutica INHOSPI, Laboratorios Marceli).

Ritalīns

Ritalīns ir zāles, kas satur aktīvo vielu metilfenidātu. Metilfenidāts ir centrālās nervu sistēmas stimulators, kura iedarbība ir līdzīga modafinila iedarbībai, un to lieto narkolepsijas, noguruma un letarģijas ārstēšanai. Modāfinils ir izvēlētais medikaments, jo tam ir mazāk blakusparādību nekā ritalīnam.

Tomēr Ritalīns ir populārs, un Latvijā to var iegādāties tiešsaistē ar zīmoliem Ritalin, Concerta, Concerta LP u. c.

Adderall

Iepriekš minētais Adderall ir nootrops medikaments ar universālu iedarbību. Tas mazina nogurumu, palielina uzmanības noturību un liek justies modram un spēcīgam.

Atšķirībā no modafinila šis medikaments rada lielāku atkarību, un to nav ieteicams lietot ilgstoši.

Modafinila lietošana studentiem

Modafinils ir indicēts studentiem, jo tas nodrošina ilgstošu tonizējošu iedarbību (līdz 22 stundām), motivē darboties un padara darbu vai mācības produktīvākas. Lielāka koncentrēšanās un produktivitāte ir tieši tas, kas nepieciešams mūsdienu studentam, un ar nootropu palīdzību var sasniegt lieliskus rezultātus.

Lietošanas indikācijas

Modafinils ir zāles, kas uzlabo smadzeņu kognitīvās funkcijas. Tāpēc to iecienījuši studenti, sportisti un cilvēki, kuru darbā nepieciešama paaugstināta koncentrēšanās. Zāles veiksmīgi lieto gan veseli cilvēki, gan cilvēki, kas cieš no neiroloģiskām slimībām. Īpašas indikācijas zāļu lietošanai ir tādas diagnozes kā narkolepsija esamība.

Narkolepsija

Pacienti, kas cieš no narkolepsijas (pārmērīga miegainība) un ar to saistītiem traucējumiem, saņem modafinilu kā daļu no kompleksas ārstēšanas. Statistika liecina, ka pacientiem pēc tablešu lietošanas ievērojami uzlabojas stāvoklis.

Depresija

Zāles lieto kā daļu no kompleksas terapijas depresijas un bipolāru personības traucējumu depresīvās fāzes ārstēšanai. Jāatzīmē, ka modafinils ir nedaudz atvieglojis stāvokli daudziem pacientiem ar šādām diagnozēm.

Multiplā skleroze

Modāfinilu ārsti lieto kā fona terapiju multiplās sklerozes ārstēšanai. Ir pierādījumi, ka dažiem pacientiem neiroloģiskā noguruma simptomi ir ievērojami mazinājušies.

Atkarības no kokaīna ārstēšana

Ir arī pierādījumi, ka zāles var izmantot kā kokaīna atkarības ārstēšanas līdzekli. Daži statistikas dati liecina, ka, lietojot modafinilu, palielinājies dienu skaits, kas pavadītas bez narkotikām.

Interesanti fakti

Informācija par modafinila lietošanu militāro pilotu un astronautu vidū nav pārbaudīta. Tomēr tā liecina, ka ir bijuši gadījumi, kad, lietojot šo narkotiku, iznīcinātāji ir nepārtraukti lidojuši 37 stundas.

Turklāt saskaņā ar dažiem ziņojumiem modafinils ir lietots arī orbitālajās kosmosa stacijās kā medikaments miegainības mazināšanai.

Kā lietot modafinilu

Modafinils jālieto vienu vai divas reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot nelielu daudzumu ūdens.

Tā kā modafinils maksimālo koncentrāciju asinīs sasniedz pēc 30 līdz 60 minūtēm, ir lietderīgi to lietot pusotru stundu pirms darba, mācībām vai sacensībām.

Maksimālā dienas deva ir 400 mg. Jāatzīmē, ka, palielinot devu, tā nepalielināsies un efekts būs tāds pats kā no ieteiktās dienas devas.

Dienas devas palielināšana virs 400 mg ir ne tikai nevajadzīga, bet arī bīstama, jo var rasties nevēlamas blakusparādības.

Dozēšana

Modafinila standarta deva ir 200 mg dienā, kas atbilst vienai 200 mg tabletei vai divām 100 mg tabletēm. Šo devu vēlams lietot no rīta, lai nodrošinātu spēku un koncentrēšanos visas dienas garumā.

Tā kā zāles būtiski ietekmē miegu, tas, vai tās vajadzētu lietot vakarā, ir atkarīgs no Jūsu mācību vai darba grafika.

Kā izvēlēties modafinila devu?

50 mg modafinila (1/2 tabletes 100 mg vai ¼ tabletes 200 mg)
Ja nepieciešams tikai neliels kognitīvo spēju uzlabojums (lai atvieglotu slimības simptomus), ir iespējams iegūt pozitīvus rezultātus.
Ja nepieciešams tikai neliels kognitīvo spēju uzlabojums (piemēram, neliels miegainums, uzlabota darba spēja), var lietot 50 mg no rīta, lai nodrošinātu maigāku iedarbību 5-7 stundas.
Šī nelielā deva, visticamāk, neradīs uzmundrinošu iedarbību pēcpusdienā un vakarā, neietekmējot iemigšanu.

Turklāt 50 mg mikrodažu ieteicams lietot, pirmo reizi lietojot zāles, lai mazinātu iespējamās blakusparādības, kā arī saudzīgai ikdienas lietošanai ilgtermiņā.
Daudzi ir norādījuši, ka neliela modafinila deva iedarbojas kā laba kafijas tasīte, sniedzot enerģijas pieplūdumu un patīkamu dienas sākumu.

100 mg modafinila (viena 100 mg tablete vai ½ 200 mg tabletes)

Šī deva ir optimāla ilgtermiņa lietošanai, un tā jālieto vienu reizi dienā. Vislabāk to lietot katru dienu vienā un tajā pašā laikā, lai organisms pierastu pie zāļu mijiedarbības.

200 mg modafinila (1 x 200 mg tablete vai 2 x 100 mg tabletes)
200 mg deva dienā ir optimāla un piemērota gan strādājošiem pieaugušajiem, gan studentiem, īpaši eksāmenu sesiju laikā. Tomēr ilgstošai devu lietošanai vēlams lietot mazāku devu.

Sportistiem vai cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar lielu psihoemocionālu vai fizisku slodzi, ir ieteicama 200 mg deva divas reizes dienā.
Deva 400 mg dienā netiek uzskatīta par piemērotu ilgstošai lietošanai, un tā drīzāk ir “ārkārtas palīdzība” dažādu stresa situāciju pozitīvai atrisināšanai.

Ir arī cits modafinila lietošanas veids. Var sadalīt 200 mg devu uz visu dienu un lietot 50 mg mikrodaozes (1/2 100 mg tabletes vai ¼ 200 mg tabletes) ik pēc 4 stundām. Šāds lietošanas veids nodrošinās vienmērīgu koncentrāciju visas dienas garumā.

Modafinila devu var palielināt līdz 400 mg dienā, bet šo slieksni nedrīkst pārsniegt.

Pielāgojot Modafinila devu, jāņem vērā Jūsu stāvoklis dienas laikā pēc sākotnējās devas lietošanas un nepieciešamības gadījumā deva jāsamazina vai jāpalielina.

Ko darīt, ja nokavējat pieņemšanu

Ja kāda iemesla dēļ esat aizmirsis lietot modafinilu, varat to lietot vēlāk, bet nepalielinot dienas devu.

Pārdozēšana

Pārdozēšanas gadījumā rūpīgi jānovēro savs stāvoklis un nekavējoties jākonsultējas ar ārstu, ja rodas slikta dūša, vemšana, stipras galvassāpes, ādas apsārtums vai citi acīmredzami saindēšanās simptomi.

Kā lietot modafinilu

Daudzi cilvēki jautā, kā modafinilu var padarīt efektīvāku. Tas ir iespējams tikai ar nelielām devām, līdz 100 mg dienā. Šādā gadījumā var izdzert vienu vai divas tasītes tējas vai kafijas, kas var pastiprināt iedarbību, nekaitējot veselībai.

Tomēr katra organisma reakcija ir individuāla – kofeīns pret modafinilu var neiedarboties uzmundrinoši, bet tieši pretēji – tas var mazināt tā iedarbību.

Vai modafinilu var sniffēt?

Modafinils ir pieejams tablešu vai kapsulu veidā un tiek lietots iekšķīgi. Tas nozīmē, ka tās norij, uzdzerot ūdeni.

Kontrindikācijas

Viena no kontrindikācijām modafinila lietošanai ir paaugstināta jutība pret laktozi. Papildus aktīvajai vielai modafinilam tabletes satur palīgvielas (tostarp laktozi), kas paredzētas tabletes un tās apvalka integritātes nodrošināšanai.

Zāles ir kontrindicētas alerģiskas reakcijas gadījumā pret tabletes sastāvdaļām, grūtniecības un zīdīšanas, sirds un asinsvadu slimību, īpaši sirds defektu, un nieru vai aknu mazspējas gadījumā.

Visbiežāk sastopamās blakusparādības ir šādas.

Var rasties šādas blakusparādības, kas nav nopietnas:

  • slikta dūša ;
  • galvassāpes
  • grēmas;
  • caureja;
  • uzbudinājums (trauksmes sajūta);
  • ādas izsitumi (nieze, ādas laukumu apsārtums, izsitumi).

Šādi simptomi jāuztver kā signāls tablešu lietošanas pārtraukšanai.

Bīstamas blakusparādības

Bīstamie simptomi, kuru dēļ nepieciešama steidzama hospitalizācija, ir šādi
Drudzis, drudzis, drudzis, elpas trūkums, apgrūtināta rīšana, rīkles, mēles un mutes iekšpuses pietūkums, kā arī acu baltumu apsārtums vai dzeltēšana, smagi ādas izsitumi vai apsārtums, stipras un pastāvīgas galvassāpes.

Ja Jums rodas vismaz viens no iepriekš minētajiem simptomiem, nekavējoties jāpārtrauc zāļu lietošana un jāsazinās ar savu ārstu.

Iedarbība ar citām zālēm

Modafinilu nedrīkst lietot, lietojot hormonālos kontracepcijas līdzekļus. Modafinils nopietni samazina kontraceptīvo līdzekļu iedarbību, kas nozīmē, ka var rasties nevēlama grūtniecība. Modafinils jālieto ar mehānisku aizsardzību, lietojot atsevišķi vai kombinācijā ar hormonālajiem kontracepcijas līdzekļiem.

Ir arī konstatēts, ka vienlaicīga modafinila un johimbīnu (tauku dedzinātāju) saturošu zāļu lietošana var izraisīt strauju asinsspiediena paaugstināšanos un sirds muskuļa kontrakciju pastiprināšanos.

Ja Jūs pastāvīgi lietojat zāles, pirms Modafinila lietošanas uzsākšanas jākonsultējas ar ārstu. Tikai ārsts var sniegt padomu par Modafinila un tā devas piemērotību kopā ar citām zālēm.

Modafinils un alkohols

Ārstēšanas laikā ar modafinilu nav ieteicams lietot alkoholu. Šīs zāles un alkoholiskie dzērieni nav savienojami.

Online modafinil atsauksmes

Modafinils ir ļoti populārs, un par to ir daudz atsauksmju internetā. Lielākā daļa atsauksmju par šo narkotiku ir pozitīvas. Daudziem šīs zāles ir palīdzējušas nokārtot eksāmenus vai nokārtot grāmatvedības atskaiti, un kāds ir spējis veiksmīgi tikt galā ar smagu fizisku darbu.

Ir arī negatīvas atsauksmes, kas norāda uz nevēlamu blakusparādību parādīšanos. Tomēr nav noliedzams, ka katra cilvēka organisms uz zālēm reaģē atšķirīgi, tāpēc ir labi sākt to lietošanu ar mikrodažu. Mēs analizējam un atjauninām savu atzinumu datubāzi par modafinilu.

Kā spert jaunu soli dzīvē un darīt to viegli, nejūtoties dziļi nogurušam un bez slikta garastāvokļa?

Vienkārši izlasiet mūsu ieteikumus un iegādājieties Modafinilu.