Juhend Modafiniili ostmiseks Eestis 2024

Kas tunnete end argipäeval keset töö- või õppimisnädalat uimasena? Ei suuda näiliselt midagi õppida, olulist teavet meelde jätta ja pead ennast pidevalt sundima, et edasi liikuda? Me mõtleme ka pidevalt, et peame unisusest ja apaatiast välja tulema, aga kuidas?

provigil 200 mg

Teil on vaja ülitõhusat vaimset stimulanti – Modafiniili. Seda tuntakse ka kui nutipille.

Ravim tagab tähelepanelikkuse ja keskendunud tähelepanu. See tähendab õigeaegselt esitatud esitlusi ja aruandeid, edukalt sooritatud eksameid ja võidetud spordivõistlusi.

See on tõhus ravim, mis aitab õpilasi, sportlasi, ärimehed, raamatupidajad ja kõiki, kes soovivad omandada selge meele ja vaimu jõudu.

Vaja on vaid veidi aega, et lugeda soovitusi ja osta, ja juba on sul oma truu abiline taskus!

Kes me oleme?

Euro-Modafinil.com loodi neile, kes soovivad osta kvaliteetset modafiniili. Me oleme veebiapteegi võrgustiku esindaja, mis on tarninud ravimeid Euroopas juba üle 15 aasta! Meie meeskond püüab anda põhjalikku teavet meie poolt müüdavate toodete kohta. Meie veebilehtedel olevad tekstid on kirjutanud erinevate meditsiinivaldkondade, näiteks psühholoogia ja dieediarstide praktikud.

Meie veebisait loodi eesmärgiga teha Modafiniil odavate hindadega kättesaadavaks KÕIGILE Euroopas!

Soovime teile suurt tootlikkust ja suurt edu teie kutsealal. Loodame siiralt, et teist saab meie apteegi püsiklient!

Kuidas ma saan Modafiniili Eestis osta?

Osta modafiniili Eestis mugavalt pakendatud kaubanimetuste Provigil, Modalert, Modvigil all ja seda on kõige parem tellida veebiapteegist, ilma retseptita.

Kust ma saan osta Modafiniili internetis?

provigil 100 mg

Veebilehel euro-modafinil.com saate Provigil’i tellida veebis vaid paari hiireklõpsuga.
Meie veebiapteegi hind on oluliselt madalam kui tavaliste apteekide hind, sest me ei kuluta raha ruumide rentimisele ja ostame ravimid soodsamatelt tootjatelt. Ravimi kvaliteet on tasemel, mis vastab kõigile kehtestatud ravimitootmise standarditele.

Kui olete juba oma otsuse teinud, teate vajalikku annust ja olete valmis ostu sooritama, saate osta Modafiniili internetis meie saidil euro-modafinil.com.

Kui soovite teada, millist ravimi annust te vajate, kui palju Provigil maksab, soovitusi selle võtmise kohta ja muud teavet – siis peaksite lugema meie ülevaadet.

Kõigepealt soovime selgitada mitmeid punkte meie veebisaidilt veebipõhise tellimise kohta.

Meie veebisaidil tehtud ostude turvalisus

Teie andmete kaitse, modafiniili kiire tarne, anonüümne pakendamine, ravimi kõrge kvaliteet – kõik parim, mida meie veebiapteek oma klientidele pakkuda saab.

Teie viibimise turvalisus meie veebisaidil on tagatud spetsiaalse sideprotokolliga – SSL. Selle protokolli peamine ülesanne on kaitsta meie veebikülastajate isikuandmeid, näiteks krediitkaarte, identifikaatoreid ja paroole. Kui täidate meie veebiapteegis tellimuse vormi, ei pea te muretsema, et teie isikuandmed satuvad petturite kätte.

Teie tellimus töödeldakse 24 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

Meie veebihaldurid tagavad veebitellimuse töötlemise konfidentsiaalsuse, pakendamise anonüümsuse ja kiire postikulu saatmise. Kiire tarne eest vastutavad usaldusväärsed ja tõestatud kullerteenused, mis tegutsevad kogu Eesti.

Apteegi hinnavõrdlus

Ravimite hinnad on apteegiti erinevad. Modafiniili hinnad sõltuvad tablettide tugevusest ja tablettide arvust pakendis.

Modafiniili 200 mg keskmine hind veebiapteegis on umbes 1 € ühe tableti kohta 360 tableti pakendi puhul ja 1,50 € 30 tableti pakendi puhul.

100 mg tableti keskmine hind on 1,4 eurot 30 tabletti sisaldava karbi eest ja 0,70 senti 360 tabletti sisaldava karbi eest.
Tavalistes apteekides on keskmine tablettide hind (erinevate kaubamärkide puhul) 40% kuni 60% kõrgem.

Meie apteek pakub paindlikku allahindluste süsteemi ja demokraatlikke hindu igale eelarvele.

Nende hindadega leiate Modafiniili:

AnnustaminePakend (tükkides)Hinnad
200 mg30 kuni 360 tablettialates 43,30 eurost kuni 259,78 euroni
100 mg30 kuni 360 tablettialates 40,34 eurost kuni 242,06 euroni

Kas ma saan Modafiniili osta ilma retseptita?

Jah, meie veebiapteek ei nõua Modafiniili jaoks retsepti, kuid te vajate retsepti oma tavalisest apteegist.

Kes võib Modafiniili välja kirjutada?

Retsepti saamiseks peate külastama neuroloogi.

Kuidas ma tean, kas ma pean enne ravimi kasutamist konsulteerima neuroloogiga?

Kui olete pikka aega kannatanud püsivate peavalude, unisuse, apaatia, suurenenud ärrituvuse jne all, on soovitatav pöörduda neuroloogi poole. Arst uurib teie seisundit ja valib sobiva ravi. See võib hõlmata Modafiniili.

Uuringud näitavad, et 80% inimestest, kes seda ravimit kasutavad, on hea tervise juures, nii et nad võivad Modafiniili osta ilma retseptita ja võtta seda ilma hirmuta. Enne selle võtmist peaksite siiski hoolikalt tutvuma juhistega.

Kui olete otsustanud osta Modafiniili internetis mõistliku hinnaga, anonüümselt ja kiiresti, peate mõistma, mis on see ravim, millel on kõik nootroopse omadused.

Mis on nootroopikumid?

Nootroopsed ravimid on suur meditsiiniline edulugu, mis on mõjutanud paljusid eluvaldkondi. Selle farmakoloogilise rühma ravimitel on lai toimevaldkond. Neid võivad kasutada nii terved inimesed, et suurendada aju aktiivsust psühhoemotsionaalse stressi korral, kui ka patsiendid, kes kannatavad diagnoositud kesknärvisüsteemi haiguste all. Nootroopikumid on võimelised mõjutama inimese kõrgemaid vaimseid funktsioone – tajumist, kujutlusvõimet, mälu, mõtlemist ja kõnet – ilma neid stimuleerimata, vaid üksnes aktiveerides.

Kuidas nootroopikumid toimivad?

Nootroopikumid mõjutavad ainevahetusprotsessi kesknärvisüsteemi rakkudes. See parandab aju verevarustust, stimuleerides aju aktiivsust. Nootroopseid ravimeid kasutav inimene kogeb märkimisväärset kontsentratsiooni ja mälu, õppimisvõime, elujõu ja teadvuse selguse suurenemist.

Millised nootroopsed ravimid on saadaval?

Kõige kuulsam nootroopikum ja kõigi nootroopsete ainete eelkäija on piratsetaam. Selle eeskujul on palju preparaate, sealhulgas piratsetaam ise või muud sarnase toimimispõhimõttega toimeained.

Nootroopikumid on saadaval erinevate kaubanimetuste all. Kõige kuulsam neist on Nootropil. See ravim sisaldab toimeainet piratsetaami ja aitab aktiveerida ajufunktsioone ning parandada patsiendi üldist heaolu.

Teine populaarne nootroopne ravim on Phenibut (kaubanimed Noofen, Anvifen, Phenibut). Sellel ravimil ei ole mitte ainult nootroopse aine funktsioone, vaid ka kergeid rahustavaid omadusi. Seda ravimit kasutatakse aktiivselt unetuse, uneapnoe, depressiooni ja muude närvisüsteemi häirete raviks.

Piratsetaam on ka üks mitmetest kombineeritud ravimitest. Üks tuntumaid kombineeritud ravimeid, Fezam, sisaldab piratsetaami ja tsinnarisiini kombinatsiooni ning on mõeldud ajuverevoolu ja kognitiivse ajufunktsiooni parandamiseks.

Nootroopikumid ja psühhostimulandid

Nootroopikumid, mis ei ole stimulandid, kuuluvad samasse farmakoloogilisse rühma kui psühhostimulandid. Nende hulka kuulub ka populaarne ravim Adderall. See ravim on kombineeritud ravim ja kuulub kesksüsteemi stimulantide hulka. See ravim toimib hästi nii keskendumisvõime parandamise kui ka ADHD (tähelepanupuudulikkuse ja hüperaktiivsuse häire) raviks. On ka tõendeid, et Adderalli kasutatakse spordidopingu vahendina.

Eesti saab Adderalli osta kaubamärgi Adderall, Adderall XR, Mydayis jne. all.

Mis on modafiniil?

Modafiniil on analeptiline ravim, millel on kõik nootroopse ravimi parimad omadused. Need pillid parandavad mälu ja keskendumisvõimet, annavad tunde sajaprotsendilisest ajuaktiivsusest ja parandavad üldist elukvaliteeti.

Modafiniili kasutavad nii terved inimesed kui ka erinevate haiguste all kannatavad patsiendid.

Millisesse ravimiklassi kuulub modafiniil?

See ravim kuulub analeptikumide klassi, kuhu kuulub näiteks kofeiin. Analeptikumid on ained, mis stimuleerivad aktiivselt neurotransmittereid, mis vastutavad erutuse ja jõudluse eest.

Modafiniili võib aga julgelt nimetada universaalseks ravimiks, kuna sellel on kõik nootroopse aine omadused, mis täiustab suurepäraselt kognitiivseid funktsioone, eelkõige teadmiste töötlemist ja omandamist jne.

Toimemehhanism

Kui toimeaine modafiniil satub organismi, hakkab see bioloogiliselt aktiivsete kemikaalidega, mida nimetatakse neurotransmitteriteks, koostoimima. Need ained on olulised elemendid, mis edastavad elektrokeemilisi impulsse närvirakkudest ja impulsse neuronitest lihaskoesse. Modafiniil suurendab neurotransmitterite potentsiaali, sest nende ainete aktiivsus mõjutab meie meeleseisundit. Mida aktiivsemad on neurotransmitterid, seda energilisemad ja valvsamad me end tunneme.

Lisaks oma “sõprusele” neurotransmitteritega on modafiniilil stimuleeriv mõju vereringe hapniku ringlusele, millel on kohene positiivne mõju keha üldisele toonusele.

Mis juhtub pärast Modafiniili tableti võtmist?

Toimeaine poolt stimuleeritud ainevahetus võimaldab kehal tunda elujõudu ja jõudu. Modafiniili võtnud inimene ei tunne end enam letargiliselt ega unisena ning suudab oma keha potentsiaali täielikult ära kasutada.

Ravimi toimimiseks vajalik aeg

Umbes üks tund pärast ravimi võtmist on tunda üldist kehatoonuse tõusu. Kaks tundi pärast ravimi võtmist tekib aju ja füüsilise aktiivsuse tipp, mis kestab keskmiselt 4-6 tundi. Seetõttu tuleks modafiniili võtta 2 kuni 3 tundi enne tööd, eksameid või võistlusi.

Pärast seda hakkab ravimi toime vähenema, kuid selle mõõdukas mõju on tunda veel pikka aega.
Modafiniili toime kestab 16 kuni 22 tundi pärast tableti võtmist.

Tuleb märkida, et iga inimese organism on ainulaadne. Järelikult on ravimi toime algus ja maksimaalne aktiivsus veres rangelt individuaalne ja võib erineda keskmistest andmetest.

Sisselaskeava ohutus

Teie kohustus on Modafiniili võtmisel hoolikalt järgida juhiseid.

Modafiniil on ohutu, kui te järgite kõiki eeskirju, mis puudutavad ravimi annustamist ja selle koostoimet teiste ainetega.
Väikeste annuste puhul võib ravimit võtta pikka aega ilma teie tervist kahjustamata. Siiski on soovitav võtta seda 2 kuni 4 korda nädalas.

Vajadusel võib võtta ka üksikannuse. Tegemist on ühe või kahe tabletiga annuses, mis ei ületa ööpäevast annust.

Peamine reegel Modafiniili võtmisel on jälgida, kuidas te ennast tunnete, ja lõpetada Modafiniili tablettide võtmine kohe, kui märkate vähimatki kõrvalekallet.

Teavet selle kohta, kuidas valida annust, leiate meie materjalist mõned lõigud allpool.
Samuti anname teavet tablettide vastunäidustuste ja kõrvaltoimete kohta ning seda teavet tuleks alati enne ravimi võtmist uurida, sest kaalul on teie ohutus.

Modafiniili kaubamärgid

Modafiniil on toimeaine ja seda sisaldavad mitmed eri tootjate erinevate kaubamärkide all olevad preparaadid.

Ravimeid eristatakse tablettide või kapslite kuju ja pakendi välimuse järgi: blisterpakendiga karp või tablettidega pudel.

Ravimite koostis sisaldab toimeainet modafiniili, samuti abiaineid, mis vastutavad tableti kesta ja tableti moodustamise eest.
Ravimid selles tootesarjas hõlmavad nii Provigil (Cephalon Inc., USA) kui ka Provigil/Modafiniil tootja TEVA FARMA (Belgia) kaubamärgiga ravimeid.

Muud turul olevad kaubamärgid on Modalert (SunPharma; India), Modavigil (Teva Pharma New Zealand Ltd; Uus-Meremaa), Modiodal (Cephalon) ja paljud teised.

Kõik eespool nimetatud ravimid on täielikud analoogid, millel on sama toimemehhanism ja samad kasutusnäidustused.

Esitlus

Toimeainet modafiniili sisaldavad preparaadid on saadaval erinevate annustega tablettide või kapslite kujul ning need on pakendatud erinevates konfiguratsioonides ja erineva arvu tablettidega.
Modafiniili tablettide annus on tavaliselt 100 mg tableti või 200 mg tableti kohta.

Modafiniil on kõige sagedamini saadaval valgete, pikliku kujuga tablettidena, millel on eraldusriba, mis võimaldab soovi korral annust kaheks jagada.

Ravim võib olla pakendatud pappkarpi, mis on täidetud blisterpakenditega, mis sisaldavad 30 või rohkem tabletti pakendis.
Ravim võib olla pakendatud ka korgiga plastpudelisse, mis sisaldab 30 kuni 360 tabletti.

Loomingu ajalugu

Modafiniil töötati algselt välja narkolepsia, neuroloogilise haiguse, mis põhjustab pidevat päevast unisust, ning muude häirete, nagu uneapnoe, vastu võitlemiseks.

Aja jooksul märkasid arstid, et ravim ei tekitanud mitte ainult ärkveloleku tunnet, vaid andis neile ka selge südametunnistuse ja teravdatud teabetaju.
Need omadused ei saanud jääda märkamatuks ning ravim sai laialdaselt tuntuks ja populaarseks kogu maailmas.

Eelised

Modafiniili üks peamisi eeliseid on see, et see ei tekita sõltuvust, isegi pikaajalise kasutamise korral. Modafiniil on hästi talutav, mõistliku hinnaga ja sellel on suur protsent positiivseid kommentaare internetis.

Modafiniili võrdlus teiste nootroopikumidega

Nootropil

Modafiniilil ja nootropilil on üsna sarnane toime, mille eesmärk on stimuleerida ajufunktsiooni. Nootropilil ei ole siiski analeptilist (erutavat) toimet närvisüsteemile, seega ei takista see unisust.

Armodafiniil

Modafiniili on kaks sorti: modafiniil ja armodafiniil. Armodafiniil on modafiniili tugevam variant ja sellel on intensiivsem toime.

Armodafiniil sobib kõige paremini ühekordseks kasutamiseks enne üritust, mis nõuab kõrgeimat kontsentratsiooni ja tugevust.
Pikaajaliseks kasutamiseks ja keha vormis hoidmiseks sobib paremini modafiniil, kuna see on vähem intensiivne toode.

Armodafiniili võib Eesti leida veebiapteekide veebisaitidel erinevate kaubamärkide all, sealhulgas Nuvigil (USA; Ukraina); Artvigil, India (HAB Pharma); Modavital, El Salvador (Farmaceutica INHOSPI by Laboratorios Marceli).

Ritalin

Ritalin on ravim, mis sisaldab toimeainet metüülfenidaati. Metüülfenidaat on kesknärvisüsteemi stimulant, millel on modafiniiliga sarnane toime ja mida kasutatakse narkolepsia, väsimuse ja letargia raviks. Modafiniil on valitud ravim, sest sellel on vähem kõrvaltoimeid kui Ritalinil.

Ritalin on siiski populaarne ja seda saab Eesti osta veebist kaubamärgi Ritalin, Concerta, Concerta LP jne. all.

Adderall

Eespool mainitud Adderall on universaalse toimega nootroopne ravim. See leevendab väsimust, suurendab tähelepanuvõimet ja muudab teid valvsaks ja tugevaks.

Erinevalt Modafiniilist tekitab see ravim rohkem sõltuvust ja seda ei soovitata pikaajaliseks kasutamiseks.

Modafiniili kasutamine õpilaste poolt

Modafiniil on üliõpilastele näidustatud, sest see annab pikaajalise toonilise toime (kuni 22 tundi), annab motivatsiooni tegutsemiseks ja muudab töö või õppimise produktiivsemaks. Suurenenud keskendumisvõime ja tootlikkus on just see, mida tänapäeva üliõpilane vajab, ning nootroopikumide abil on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi.

Kasutusjuhend

Modafiniil on ravim, mis suurendab aju kognitiivseid funktsioone. Seetõttu on see populaarne üliõpilaste, sportlaste ja inimeste seas, kelle töö nõuab suuremat keskendumist. Ravimit kasutavad edukalt nii terved inimesed kui ka neuroloogiliste haiguste all kannatavad inimesed. Eraldi näidustused ravimi kasutamiseks on sellise diagnoosi olemasolu nagu narkolepsia.

Narkolepsia

Narkolepsia (liigne unisus) ja sellega seotud häirete all kannatavad patsiendid saavad modafiniili osana kompleksravist. Statistika näitab, et patsientidel paraneb nende seisund pärast tablettide võtmist märkimisväärselt.

Depressioon

Ravimit kasutatakse osana kompleksravist depressiooni ja bipolaarse isiksusehäire depressiivse faasi raviks. Tuleb märkida, et modafiniil on toonud leevendust paljude selliste diagnoosidega patsientide seisundile.

Sclerosis multiplex

Modafiniili kasutavad arstid hulgiskleroosi taustaravina. On tõendeid, et mõnel patsiendil on neuroloogilise väsimuse sümptomid oluliselt vähenenud.

Kokaiinisõltuvuse ravi

On ka tõendeid, et ravimit saab kasutada kokaiinisõltuvuse raviks. Mõned statistilised andmed näitavad, et modafiniili kasutamisel on suurenenud uimastivabade päevade arv.

Huvitavad faktid

Teave modafiniili kasutamise kohta sõjaväelendurite ja astronautide poolt on kontrollimata. Siiski näitab see, et on olnud juhtumeid, kus hävituslennukid on ravimi võtmise ajal lennanud katkestusteta 37 tundi.

Lisaks on mõnede teadete kohaselt modafiniili kasutatud ka orbitaalsetes kosmosejaamades unisuse vähendamiseks mõeldud ravimina.

Kuidas võtta modafiniili

Modafiniili tuleb võtta üks või kaks korda päevas pärast sööki koos väikese koguse veega.

Kuna modafiniil saavutab maksimaalse kontsentratsiooni veres 30-60 minuti pärast, on mõistlik võtta seda poolteist tundi enne tööd, õppimist või võistlusi.

Maksimaalne ööpäevane annus on 400 mg. Tuleb märkida, et kui annust suurendada, siis ei toimu mingit suurenemist ja toime on sama, mis soovitatud ööpäevase annuse puhul.

Päevase annuse suurendamine üle 400 mg ei ole mitte ainult mittevajalik, vaid ka ohtlik, kuna võivad tekkida soovimatud kõrvaltoimed.

Annustamine

Modafiniili standardannus on 200 mg päevas, mis vastab ühele 200 mg tabletile või kahele 100 mg tabletile. Seda annust on soovitav võtta hommikul, et tagada tugevus ja keskendumisvõime kogu päeva jooksul.

Kuna ravimil on märkimisväärne mõju unele, sõltub see, kas te peaksite seda õhtul võtma või mitte, teie õppe- või töögraafikust.

Kuidas valida modafiniili annust?

50 mg modafiniili (1/2 tabletti 100 mg või ¼ tabletti 200 mg)
Kui on vaja ainult kerget kognitiivset paranemist (haiguse sümptomite leevendamiseks), on võimalik saada positiivseid tulemusi.
Kui on vaja ainult kerget kognitiivset paranemist (nt mõningane letargia, paranenud töövõime), võib võtta 50 mg hommikuti, et saavutada kergem mõju 5-7 tunni jooksul.
See väike annus ei ole tõenäoliselt pärastlõunal ja õhtul virgutav, kuna see ei mõjuta uinumist.

Lisaks sellele on soovitatav 50 mg mikrodoos ravimi esmakordsel võtmisel, et vähendada võimalikke kõrvaltoimeid, samuti õrnaks igapäevaseks kasutamiseks pikemaajaliselt.
Paljud on märkinud, et väike annus modafiniili toimib nagu hea tass kohvi, andes teile energialaengu ja meeldiva alguse päevale.

100 mg modafiniili (üks 100 mg tablett või ½ 200 mg tablett)

See annus on optimaalne pikaajaliseks kasutamiseks ja seda tuleks võtta üks kord päevas. Parim on võtta seda iga päev samal ajal, et organism harjuks ravimi koosmõjuga.

200 mg modafiniili (1 x 200 mg tablett või 2 x 100 mg tablett)
200 mg annus päevas on optimaalne ja sobib nii töötavatele täiskasvanutele kui ka üliõpilastele, eriti eksamite ajal. Pikaajalise annustamise puhul on siiski eelistatav väiksem annus.

Annus 200 mg kaks korda päevas on näidustatud sportlastele või inimestele, kelle töö on seotud suure psühhoemotsionaalse või füüsilise stressiga.
Annust 400 mg päevas ei peeta sobivaks pikaajaliseks kasutamiseks ja see on pigem “hädaabi” erinevate stressiolukordade positiivseks lahendamiseks.

Modafiniili võtmiseks on olemas ka teine viis. Võite jaotada 200 mg annuse kogu päevale ja võtta 50 mg mikrodoosi (1/2 100 mg tabletti või ¼ 200 mg tabletti) iga 4 tunni järel. Selline võtmisviis tagab ühtlase kontsentratsiooni kogu päeva jooksul.

Modafiniili annust võib suurendada kuni 400 mg-ni ööpäevas, kuid seda piirmäära ei tohi ületada.

Modafiniili annuse kohandamisel tuleb arvestada teie seisundit esialgse annuse võtmisele järgneva päeva jooksul ja vajadusel annust vähendada või suurendada.

Mida teha, kui te ei jõua kohtumisele

Kui te unustate Modafiniili mingil põhjusel võtta, võite seda hiljem võtta, kuid ilma päevast annust suurendamata.

Üleannustamine

Üleannustamise korral peate te oma seisundit hoolikalt jälgima ja otsekohe pöörduma arsti poole iivelduse, oksendamise, tugeva peavalu, nahapunetuse ja muude ilmsete mürgistuse sümptomite ilmnemisel.

Kasutusjuhend

Paljud inimesed küsivad, kuidas modafiniili efektiivsemaks muuta. See on võimalik ainult väikeste annustega, kuni 100 mg päevas. Sellisel juhul võite juua ühe või kaks tassi teed või kohvi, mis võib suurendada toimet ilma tervist kahjustamata.

Siiski on iga organismi reaktsioon individuaalne – kofeiin Modafiniili vastu ei pruugi mõjuda ergutavalt, vaid vastupidi, võib vähendada selle toimet.

Kas Modafiniili võib nuusutada?

Modafiniil on saadaval tablettide või kapslite kujul ja seda võetakse suu kaudu. See tähendab, et need neelatakse alla koos veega.

Vastunäidustused

Üks modafiniili vastunäidustusi on laktoosi ülitundlikkus. Lisaks toimeainele modafiniilile sisaldavad tabletid abiaineid (sh laktoosi), mis on mõeldud tableti ja selle katte terviklikkuse tagamiseks.

Ravim on vastunäidustatud allergilise reaktsiooni korral tableti koostisosade suhtes, raseduse ja rinnaga toitmise, südame-veresoonkonna haiguste, eelkõige südamepuudulikkuse ning neeru- või maksapuudulikkuse korral.

Kõige tavalisemad kõrvaltoimed on

Esineda võivad järgmised mitte tõsised kõrvaltoimed:

  • iiveldus ;
  • peavalu
  • kõrvetised;
  • kõhulahtisus;
  • rahutus (ärevustunne);
  • nahalööve (sügelus, nahapiirkondade punetus, nahapuhangud).

Selliseid sümptomeid tuleb võtta signaalina, et lõpetada tablettide võtmine.

Ohtlikud kõrvaltoimed

Ohtlikud sümptomid, mis nõuavad kiiret haiglaravi, on :
Külmetus, palavik, õhupuudus, neelamisraskused, kurgu, keele ja suu sisekülje turse, silmavalgete punetus või kollasus, tugev nahalööve või punetus, tugev ja püsiv peavalu.

Kui teil tekib vähemalt üks ülaltoodud sümptomitest, peate te ravimi võtmise viivitamatult lõpetama ja võtma ühendust oma arstiga.

Koostoime teiste ravimitega

Modafiniili ei tohi võtta hormonaalsete kontratseptiivide võtmise ajal. Modafiniil vähendab tõsiselt rasestumisvastaste vahendite toimet, mis tähendab, et võib tekkida soovimatu rasedus. Modafiniili tuleb kasutada koos mehaanilise kaitsega, kas üksi või koos hormonaalsete kontratseptiividega.

Samuti on leitud, et modafiniili ja yohimbiini (rasvapõletaja) sisaldavate ravimite samaaegne manustamine võib põhjustada vererõhu kiiret tõusu ja südamelihase kontraktsioonide suurenemist.

Kui te võtate jooksvalt ravimeid, peate enne Modafiniili kasutamise alustamist konsulteerima oma arstiga. Ainult teie arst saab teile anda nõu Modafiniili sobivuse ja selle annustamise kohta koos teiste ravimitega.

Modafiniil ja alkohol

Modafiniiliga ravi ajal ei soovitata alkoholi tarvitada. See ravim ja alkohoolsed joogid ei sobi kokku.

Arvamused Modafiniili kohta internetis

Modafiniil naudib suurt populaarsust ja selle kohta on internetis palju kommentaare. Enamik kommentaare ravimi kohta on positiivsed. Paljude jaoks on ravim aidanud neil sooritada eksameid või sooritada raamatupidamisaruande ja keegi on suutnud edukalt toime tulla raske füüsilise tööga.

On ka negatiivseid kommentaare, mis viitavad soovimatute kõrvaltoimete ilmnemisele. Siiski on vaieldamatu, et iga inimese keha reageerib ravimitele erinevalt, mistõttu on hea mõte alustada nende võtmist mikrodoosiga. Analüüsime ja uuendame oma andmebaasi arvamusi Modafiniili kohta.

Kuidas võtta uus samm elus ja teha seda kergesti, ilma sügava väsimuse või halva tuju tundmata?

Lihtsalt lugege meie soovitusi ja ostke Modafiniili.